8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Mūsų krepšininkai stipriausiųjų ketvirtuke

Mūsų krepšininkai stipriausiųjų ketvirtuke

Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, 1997 m. gim. krepšininkai, šių metų balandžio 6 dieną turėjo labai svarbias rungtynes su Kauno KM „Perkūnas“ komanda. Žūt būt buvo reikalinga mūsiškiams pergalė. Ir jiems pavyko. Dabar mes esame tarp keturių stipriausių II-ojo divizionų Lietuvos moksleivių Krepšinio Lygos komandų.
 

Nėra lengva žaisti varžybas, kai žinai, kad nuo šios pergalės priklauso ar pereisi į aukštesni etapą, ar pateksi tarp keturių stipriausių komandų. Mūsiškiai labai stengėsi ir jiems pavyko. 2012 m. balandžio 13, 14  dienomis
mokyklos auklėtiniai kartu su treneriu Kęstučiu Šernium vyks į  Panevėžį, kur stengsis užimti pirmąją vietą ir taip iškovoti kelialapį į Lietuvos Moksleivių Krepšinio Lygos I-ąjį divizioną.

Trumpai apie varžybas

Šilutės SM komandą sudaro 12 sportininkų. žaidimą pradėjo šis startinis penketas: T. Nausėdas, L. Petrošius, L. Stonkus, G. Galinauskas ir M. Venckus. Likę komandos draugai: komandos kapitonas T. Ulevičius, D. Butkevičius, A. Grigelis, T. Kararinas, K. Blaževičius, A. Šerpytis ir E. Kurlinkus liko palaikyt komandos ant atsarginių suolelių, vėliau ir jie prisijungė prie žaidimo.

Pirmąjį kėlinį rezultatu 20:04, bet 16 taškų pirmavo mūsiškiai. Tai leido žiūrovams atsipalaiduot ir ramiau stebėti rungtynes. Žaidėjams ir į naudą, kaip savo taškų kraitį esi nemažai papildęs.

Pasibaigus antram kėliniui, švieslentė rodė 31:11. svečiams vėl nepavyko per kėlinį sumesti dviženklio skaičiaus.

Trečiasis kėlinys svečių

Po trečiojo kėlinio svečiams pavyko į mūsų krepšį pataikyti 21 tašką, kai mūsiškiai per tą pati kėlinį pataikė tik 14, bet tai neleido varžovams vis tiek įsiveržti į priekį – mes vis dar pirmavome 45:32.

Nuskambėjus finalinei sirenai rezultatu 55:42, pergalę džiaugėsi Šilutės SM komanda. Komanda pagerbė varžovus su jais pasisveikindami, paspausdami vienas kitam rankas. O iškart po to, salės viduty sustoja ratu, sudėję rankas, sušuko „ŠILUTĖ“

Rezultatyviausias tądien buvo L. Petrošius, komandai jis pelnė 27 taškus. Po aštuonis taškus komandai pelnė: L. Stonkus, G. Galianuskas ir A. Šerpytis.

 

Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė, 2012-04-11

 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose