8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Vladas Garastas aplankė ir mūsų sporto mokyklą

Vladas Garastas aplankė ir mūsų sporto mokyklą

Mes ne kartą didžiavomės, kad Lietuva yra krepšinio šalis. Taip pat žinome, kad Šilutės sporto mokykloje yra išugdytas ne vienas krepšininkas, kuris garsiną ne tik Lietuvą Lietuvoje bet ir už jos ribų. Tad kaip sekasi dabartinei sporto mokyklai susidomėjo ir netikėtai aplankė sporto veikėjas, vienas žymiausių Lietuvos krepšinio trenerių Vladas Garastas su palyda.
 

Jaukiai visi suėdę Šilutės sporto mokyklos direktoriaus kabinete šnekėjosi apie tai, kaip mokyklai sekasi, kiek turi mokinių ir pan. Bet labiausiai Vladą Garastą domino krepšinis. Kiek trenerių dirba, kiek grupių yra, kokie tolimesni planai.


Sporto mokyklos direktorius Aivaras Lileikis išreiškė savo nuomonę, apie Lietuvos Moksleivių Krepšinio Lygos čempionatą. Jis galvoja, kad  čempionatas yra per trumpas, jis trunka spalio – kovo mėnesius. O vėliau vaikam lieka tik treniruotės, o jei pavyksta ir leidžia lėšos draugiški turnyrai. Bet  direktoriaus nuomone, jei čempionatas tęstųsi ilgiau, sportininkai būtų labiau motyvuoti lankyti treniruotes, neišsilakstytu atšilus orams, nes  žinotu, kad jų dar laukia varžybos ir norint gerai jose pasirodyti reikia dirbti.

Vladas Garastas žadėjo šį klausimą spręsti, peržiūrėti visą vykdomą sistemą.

Mokyklos buvę auklėtiniai

Pokalbyje dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos krepšinio treneriai. Kurie kartu su V. Garastu pasidžiaugė Šilutės sporto mokyklos trenerių išugdytais, paruoštais perspektyviais krepšininkais Deividu Pukiu, Simonu Januškiu bei Deividu Dulkiu, kuris gali būt, kad šiemet atstovaus Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę.

Taip pat svečiai su šypsena prisiminė senus laikus, kaip V. Garasto vadovaujama „Atleto“ komanda žaidė su Šilutės „Šilutė“ krepšininkais. Tad jam buvo įdomu, kokioje dabar salėje sportuoja krepšininkai. Įvertinus ją gan teigiamai, V. Garastas paklausė kada Šilutėje atsiras nauja salė. Konkretaus atsakymo nesulaukė.

Šilutės sporto mokyklos direktorius Aivaras Lileikis dėkoja už netikėta, bet labai malonų vizitą  Vladui Garastui ir Pauliui Motiejūnui (Lietuvos krepšinio federacijos vykdomasis direktorius) bei juos lydėjusiems garsiems Lietuvos krepšininkams Modestui Paulauskui  ir Sergėjui Jovaišai.

Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė

2012-04-13