Iš Varšuvos imtininkai grįžo su medaliais

iš kairės: Justas Pauparis, Ernestas Sagalec, Dominykas Šatkus, Edvardas Sagalec, Arnas Šišknius  ir treneris Rimvydas Lukošius

Šių metų balandžio 14-15 dienomis Varšuvoje vyko tarptautinis dziudo turnyras, kuriame dalyvavo apie 400 sportininkų, Šilutę atstovavo 6 imtynininkai.

Svorio kategorijoje iki 36 kilogramų startavo broliai Edvardas ir Ernestas Sagalėcai ,kurie preliminariose kovose įveikė visus savo varžovus ir susitiko finale. Šį kartą Edvardas buvo vikresnis ir iškovojo čempiono vardą.

Sv. kat. iki 39 kg. lygių nebuvo Dominykui Šatkui, jis iškovojo čempiono vardą.

Sv .kat. iki 50 kg. III vietą iškovojo Justas Pauparis ir sv. kat iki 60 kg. bronza pasipuošė Arnas Šikšnius.

Sv. kat. iki 42 kg. iki medalio truputį pritrūko Martynui Bernotui, kuris liko penktas.

Treneris Rimvydas Lukošius džiaugiasi vaikų rezultatais. Taip pat pabrėžė, kad turnyro organizatoriai nepamiršo, kad vaikams reik ir pramogų. Visi dalyviai turėjo proga pasimėgauti vandens atrakcionais.