8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Evaldas iškovojo kelalapį į Londono olimpiadą

Evaldas iškovojo kelalapį į Londono olimpiadą

Dvidešimtmetis Evaldas Petrauskas, buvęs Šilutės sporto mokyklos auklėtinis, dabar  keliantis meistriškumą Lietuvos Olimpiniame centre iškovojo Lietuvai antrąjį kelialapį į Londono žaidynių bokso turnyrą.

Trečiadienį Turkijoje vykstančio Europos zonos olimpinio bokso atrankos turnyro svorio kategorijos iki 60 kg (27 dalyviai - 4 kelialapiai) ketvirtfinalyje Evaldas Petrauskas 19:10 (6:3, 7:3, 6:4) nugalėjo Airijos vicečempioną Davidą Oliverį Joyce'ą ir pateko tarp keturių atletų, kurie jau užsitikrino kelialapį į Londoną.

Laukiam grįžtant Evaldo ir jo trenerio Vinco Murausko, kad plačiau papasakotu mums kaip ten jiems sekėsi.. 

 informacija iš www.lrytas.lt