8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Šilutės sporto mokyklos auklėtiniams siekti pergalių padėjo renovuotas stadionas

Savaitgalį naujai įrengtuose Šilutės stadiono bėgimo takuose ir sektoriuose varžėsi Klaipėdos apskrities lengvosios atletikos pirmenybių dalyviai. Sėkmingai rungtyniavę Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai iškovojo 12 aukso, 6 sidabro ir 4 bronzos medalius.

Pagaliau išsipildė lengvaatlečių ir jų trenerių svajonė turėti Europos Sąjungos standartus atitinkančią sporto bazę su bėgimo takais, šuolių ir mėtymo sektoriais. Tokią, kurioje būtų galima rengti aukščiausio lygio varžybas.

Pirmieji vokišką bėgimo takų dangą išbandė apskrities lengvosios atletikos pirmenybių dalyviai iš Klaipėdos, Gargždų, Palangos ir Šilutės. Didžiausią rinktinę - per 50 narių - sudarė Šilutės sporto mokyklos trenerių S.Oželio, M.Jazbučio, M.Urmulevičiaus, bei mokytojų B.Mulskio ir L.Leikuvienės treniruojami šilutiškiai.

Jaunučių grupėje 400 m bėgimo rungtyje I-III vietas iškovojo šilutiškė D.Bliūdžiūtė, kintiškė G.Valaitytė ir šilutiškė I.Niauronytė. Tarp bėgikų greičiausias buvo mūsų atletas K.Vilčiauskas, o rusniškė G.Lenzbergaitė nugalėjo 800 m bėgime.

U.Toleikytė greičiausiai įveikė mylios (1600 m) bėgimą, o ieties metimo rungtyje liko antra, nusileidusi tik nugalėtojai vilkytiškei S.Stancikaitei. Tarp berniukų ieties metimo rungtyje antras buvo P.Beivydas (45,57 m), trečias - G.Pakalniškis (44,50 m), o jų treniruočių draugas A.Būdvytis buvo antras rutulio stūmimo varžybose.

Jaunių grupėje 100 m bėgime I ir II vietas laimėjo sprinterės K.Dulkytė ir P.Martinavičiūtė, o M.Grigalis užėmė III vietą. Rutulio stūmimo rungtyje nugalėjo S.Bendžiūtė ir G.Pakalniškis, II vietą užėmė N.Mikutytė.

Šuolio į aukštį varžybose laurus nuskynė T.Blaževičiūtė ir I.Giedraitis iš Švėkšnos. Jaunimo grupėje aukso medalį pelnė švėkšniškė I.Oželytė.
A.L.