8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Klaipėdos 3x3 krepšinio turnyre pirmi mūsų auklėtiniai

Klaipėdos 3x3 krepšinio turnyre pirmi mūsų auklėtiniai

Jevgenis Miniotas, Kęstutis Raila bei broliai Dovydas ir Tautvydas Rimkai

 Šeštadienį, balandžio 28 dieną, prie Klaipėdos prekybos centro "Akropolis" vyko didžiausias gatvių krepšinio turnyras 3x3  "Rytas su „Time Team". Tai jau dvyliktus metus rengiamame turnyre varžėsi 131 komanda. Turnyras skirtas Klaipėdos vaikų globos namams "Rytas" paremti bei vienas iš renginių, skirtų Klaipėdos miesto 760 metų jubiliejui pažymėti.

 

Šilutiškiai Jevgenis Miniotas, Kęstutis Raila, Dovydas Rimkus ir Tautvydas Rimkus savo komanda pasivadino „Bad boys” ir varžėsi 2001 m. ir jaunesnių grupėje. Ir tarp visu dalyvavusių 14 komandų iškovojo I-ąją vietą, pasipuošė medaliais bei kiekvienas gavo po firminius „Time Team“ marškinėlius bei kamuolį.

 

Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė

2012-05-04