8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Paaiškėjo 4-tųjų rajono mokinių sporto žaidynių nugalėtojai

Paaiškėjo 4-tųjų rajono mokinių sporto žaidynių nugalėtojai
Šilutės sporto mokykla jau ketvirtą kartą organizavo Šilutės rajono mokinių sporto žaidynes, kurios vyko gegužės 8-9 dienomis. Pirmąją dieną kas stipriausi aiškinosi šešios gimnazijų bei vidurinių mokyklų komandos ir suskaičiavus visus rezultatus  paaiškėjo, kad pirmą kartą per aštuonis metus nugalėtojo tapo Ž. Naumiesčio gimnazistai. Sekančią dieną jėgas išbandė dešimt pagrindinių mokyklų tarp kurių stipriausia, jau antra kartą, tapo Pamario pagrindinės mokyklos mokiniai.

Gegužės 8 dieną, skambant maršui, stadionu žygiavo apie 200 mokinių bei mokytojų, kuriuos lydėjo Šilutės sporto klubo „Atėnė“ šokėjos. Iškart po to sveikinimo žodį tarė sporto mokyklos direktorius bei Šilutės mero pavaduotojas Vaidas Pavilonis. Vėliau prieitų metų nugalėtojai, Šilutės I-ios gimnazijos du atstovai, iškėlė vėliavą skambant Lietuvos Respublikos himnui. Ir 2012 metų žaidynės buvo pradėtos.

Atskiros rungtys
Mokiniai išviso varžėsi septyniose rungtyse (futbolas, krepšinis, tinklinis, smiginis, galiūnų konkursas, virvės traukimas bei pavasario krosas). Vaikinų pamėgta sporto šaka – futbolas sulaukė ne tik daug dalyvių, bet ir žiūrovų. Pirmąją vietą iškovojo Šilutės I-oji gimnazija, antrą Vydūno gimnazijos komanda, o trečią vieta atiteko Žemaičių Naumiesčio gimnazistams.

Krepšinis
Teniso aikštelėje buvo žaidžiamas 3x3 krepšinis. Rungtyniavo vaikinų ir merginų ekipos. Vaikinų tarpe stipriausi buvo Šilutės pirmosios gim. krepšininkai, II vieta atiteko – Žemaičių Naumiesčio, o bronzą iškovojo – Švėkšnos „Saulės“ gimnazija. Tarp merginų geriausiai pasirodė „Saulės“ gimnazijos atstovės, antros liko.
 
Tinklinis
Tinklinis, daugiausia emocijų sulaukęs žaidimas. Komandą sudarė du vaikinai ir dvi merginos, žaisti sutrumpinti setai. Šilutės pirmosios gimnazijos komanda iškovojo aukso medalius, sidabras – vyduniečiams, bronza  – Žemaičių Naumiesčio gimnazistams.

Smiginis
Antradienį taikliausiai į taikinį strėlytes skraidino vainutiškiai, kurie savo varžovus lenkė dideliu skirtumu, antri liko Vydūno gimnazistai, mažiau pasisekė Šilutės pirmajai gimnazijai.

Galiūnų konkursas
Galiūną konkursą sudarė 3 rungtys: 16 kg . sveriančios giros metimas į tolį, 25 m bėgimas su maišu rankose bei padangos vertimas. Šiose rungtyse dalyvavo po du atstovus iš kiekvienos gimnazijos/vidurinės. Tarp gimnazistų stipriausiu pripažintas Vydūno gimnazistas Tomas Li-čin-chai, bendroje komandinėje įskaitoje galiūnų rungtyje aukso medaliais pasipuošė Vydūno gimnazistai.

Virvės traukimas
Virvės traukimo komandą sudarė 3 merginos  ir 4 vaikinai. Lygių nebuvo Žemaičių Naumiesčio gimnazistams, jie įveikė visus varžovus ir iškovojo I-ąją vietą.

Pavasario krosas
Į bendrą įskaitą buvo įtraukti ir balandžio 24 d. vykęs„Pavasario krosas“, geriausi bėgikai buvo Švėkšbos "Saulės" gimnazistai.


Žaidynės vyko apie 5 val., suskaičiavus visus rezultatus, paaiškėjo, kad šiemet geriausiai pasiruošė žaidynėms Žemaičių Naumiesčio gimnazistai, kurie bendroje įskaitoje surinkę 152 taškus - pelnė pirmąją vietą , antri liko Šilutės pirmosios gimnazijos gimnazistai (146 tšk.), bronzos iškovojo Švėkšnos „Saulės“ gimnazija.
Antra žaidynių diena
Antrąją žaidynių dieną vėl skambant maršui, eisenoje sudalyvavo dar daugiau mokinių, nes tądien aiškinti, kuri stipriausia, susirinko net dešimt rajono pagrindinių mokyklų.

Futbolas
Tarp dešimt futbolo komandų stipriausia buvo Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos komanda, antra vieta džiaugėsi M. Jankaus, treti – Rusnės pagr. mokyklos futbolininkai.

Krepšinis
3x3 krepšinio varžybose vaikinų tarpe stipriausi buvo Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos mokiniai, antri – M. Jankaus pagr. mok., treti – Juknaitiškiai. Tarp merginų vietos išsikirstė taip: I v.- Juknaičių pagr. mokykla, II v. – Pamario, III v. – Katyčių pagr. mokykla.

Tinklinis.
Tarp pagrindinių mokyklų tinklinį geriausiai žaidė Vilkyčių mokyklos tinklininkai, kuriuos labai palikė ir didelę motyvaciją davė jų mokytoja Danguolė Černeckytė. Antri – Juknaičių, treti – Saugų mokiniai.

Smiginis
Taikliausiai strėlytės mėtė Usėnų pagrindinės mokyklos mokiniai, antri pagal taiklumą buvo Degučių pagr. mok., treti – traksėdiškiai.

Galiūnų konkursas
Pagrindinių mokyklų stipriausiu galiūnų pripažintas M. Jankaus mokinys Edvardas Jakas. Taip pat mokykla surinko ir daugias taškų šiame konkurse bei iškovojo pirmąją vietą.
 
Virvės traukimas
stipriausi virvės traukikai buvo Rusnės pagrindinės mokyklos trys merginos ir keturi vaikinai. Ūžėmę pirmąją vietą jie savo komandai pridėjo 21 tašką.

„Pavasario kroso“ varžybos pirmi buvo Pamario mokyklos greitakojai.

Susumavus antros dienos rezultatus paaiškėjo, kad sportiškiausia tarp pradiniu mokyklų yra Šilutės pamario mokykla (140 tšk.), antri – Katyčių pagrindinės mokyklos mokiniai (137), treti – Martyno Jankaus mokyklos atstovai (131 taškų).

Šilutės sporto mokykla visus nugalėtojus apdovanojo taurėmis medaliais bei diplomais.

 

daugiau nuotraukų galite rasti:

 http://www.facebook.com/media/set/?set=a.453426508004408.119437.178011342212594&type=1

 

Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė

2012-05-11