8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

IŠ VARŽYBŲ TIK SU MEDALIAIS

IŠ VARŽYBŲ TIK SU MEDALIAIS

Boksininkai ne vieną mėnesį keliavo ir dalyvavo įvairiose varžybose, turnyruose ir parsivežė ne vieną taurę bei medalių. Nebuvo nė vienos kelionės, kad iš jos grįžtų be prizinių vietų. Treneris Vincas Murauskas džiaugiasi savo auklėtinių atsidavimu šiai sporto šakai. Sportininkai suprantą, kad tai individuali sporto šaka reikalaujanti daug darbo bei pastangų. Jei dirbsi- tai ir turėsi.
 

Tarptautiniame Dano Pozniako vardo jaunimo bokso turnyre Viktor Komkov 52 kg. svorio kategorijoje iškovojo sidabro medalį.
Rajono jaunių bokso pirmenybėse čempionais savo kategorijose tapo Vytas Balsys (60 kg.) ir A. Taraškevičius (75 kg.) antras vietas iškovojo trys boksininkai: Lukas Petrauskas  (44 kg.), Ignas Šmitas (63 kg.) ir Tomas Olberkis (+86 kg.).
Lietuvos suaugusiųjų ir jaunimo čempionatas Kėdainiuose tai pat buvo gan sėkmingas mūsiškiams boksininkams. A. Volkovas 69 kg. sv. kat. jaunimo tarpe tapo čempionu.

Varžėsi tarp suaugusiųjų

Suaugusiųjų grupėje I vietą 75 kg. sv. kat. iškovojo Deividas Girulis, II vietą 69 kg. sv. kat. Paulius Petronius, gal jam būtų pavykę iškovoti ir čempiono vardą, bet finalinėse varžybose nespėjo sudalyvauti, nes turėjo išvykti į Lenkiją su Lietuvos rinktinę.

Dal vienas bokso čempionatas vyko Marijampolėje, kur jėgas bandė 1996-1997 m. gim. boksininkai. Čempiono vardą pavyko iškovoti T. Olberkiui (+80 kg.), trečias vietas iškovojo I. Šmitas (63 kg.) ir A. Taraškevičius (75 kg.).

Jaunimo čempionate Panevėžyje V. Komkov sv. kat. 52 kg. finele įveikęs varžovą, pasipuošė aukso medaliu, komandos draugas A. Volkov 69 kg. sv. kat. liko trečiu.

Turnyras Slovakijoje

Šilutės sporto mokyklos auklėtinis T. Olberkis nesenai dalyvavo tarptautiniame jaunučių bokso turnyre su Lietuvos rinktine, kuris vyko Slovakijoje. Ten jam pavyko iškovoti II  vietą, tik finale pralaimėjus boksininkui vengrui, pasaulio čempionui.

Net šešis aukso medalius boksininkams pavyko parsivežti iš Tauragėje vykusio Lietuvos jaunučių  (1998-1999 m. gim.) čempionato. Čempionais tapo: A. Koroliovas (32 kg.), J. Bucius (36 kg.), L. Petrauskas (42 kg.), E. Pusvaškis, A. Belejavas (69 kg.) ir  V. Balsys (60 kg.), kuris taip pat buvo pripažintas ir tehniškiausiu boksininku. Sidabro medaliu sv. kat. 54 kg. pasipuošė R. Pečkys.

Treneris Vincas Murauskas labai džiaugiasi auklėtinių pasiekimais, taip pat džiaugiasi, kad iš visų 13-kos dalyvavusių komandų, jo vadovaujama bokso komanda bendroje įskaitoje užėmė I vietą.

 

Šilutės sporto mokykla

Agnė SAKALIENĖ

2012-05-14