8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Vykusiame sunkios atletikos čempionate mūsiškiai ketvirti

Vykusiame sunkios atletikos čempionate mūsiškiai ketvirti

Šilutės sporto mokyklos sunkiaatlečiai dalyvavo Lietuvos jaunių ir moksleivių (iki 17 m.) sunkiosios atletikos čempionate, kuris vyko balandžio 27 dieną Marijampolėje. Komandinėje įskaitoje mūsiškiai pasirodė tikrai neblogai. Deja iš čempionato pavyko parvežti tik viena medalį.

 

105 kg. svorio kategorijoje Tomas Gumuliauskas iškovojo sidabro medalį (90+125=215). Treneriai džiaugiasi jo pasiektu rezultatu, bet jų manymu, jis galėjo pasiekti ir aukštesnį rezultatą, mat Tomas buvo ką tik po traumas.  Tai vienintelis medalis kurį tądien pavyko parsivežti.

94 kg. sv. kat. V vietą iškovojo Simas Bataitis (80+95=175), V vietą taip pat iškovojo ir Vytas Kikelas bei pakartojo savo asmeninį rekordą (70+90=160).

85 kg. sv. kat. Edgaras Jakas buvo ketvirtas (90+115=205).

Treneriai Liudas Čičirka ir Laimis Li-čin-chai labai džiaugiasi savo antramete komanda ir mano, kad šiemet jie pasiekė neblogų rezultatų. Tarp 16 dalyvavusių komandų jų auklėtiniai buvo ketvirti (pirmi-Marijampolė, antri-Telšiai, treti- Klaipėda).

Treneriai labai tiki savo auklėtiniais ir jei jie sportuos taip intensyviai kaip dabar tai taps puiki sunkiosios atletikos komanda. Kuri iškovos ne vieną medalį.

 Šilutės sporto mokykla

Agnė SAKALIENĖ

2012-05-14