8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Iš turnyro parsivežėm viską kas geriausia

Iš turnyro parsivežėm viską kas geriausia

Pasibaigus Lietuvos Moksleivių Krepšinio Lygos čempionatui, treneriai stengiasi, kad jų auklėtiniai noriai ir toliau lankytu treniruotes (nes atšilus orams, mažųjų krepšininkų visada mažėja) tad, kad neprarastu motyvacijos sportuot treneris Petras Jonikas savo  2001 m. gimimo auklėtinius prieš kelias savaitės įspėjo, kad dalyvaus turnyre „Mažasis krepšinis – 2012“. Sulaukus gegužės 26, 27 dienų mūsiškiai jame sudalyvavo ir netikėtai visus pradžiugino - parsivežė auksą!

Kaip ir visų turnyrų, taip ir Kretingos sporto mokyklos organizuojame, tikslas populiarinti krepšinį berniukų tarpę bei išsiaiškinti geriausia turnyro komanda. Kuri geriausia ir stipriausia susitiko išsiaiškinti  Gargždų, Kretingos, Šilalės, Šilutės sporto mokyklos bei Klaipėdos krepšinio mokyklos komandos. Turnyras buvo vykdomas ratos sistema.

Mūsiškiai puikiai pasirodė turnyre. Sužaidusios su keturiomis komandomis, nusileido tik vienai Gargždų komandai nieko nelemenčiose varžybose.

Papildomi prizai taip pat mums

Negana to, kad Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai laimėjo I-ąją vietą turnyre, jie dar iškovojo ir papildomus prizus. Baudų metimo konkurse pirmas tapo Eugenij Miniotas, slalumo (kamuolio varymo) konkurse pirmas buvo taip pat šilutiškis – Robertas Miliauskas. Komandos naudingiausiu pripažintas vienas iš dvynių brolių – Tautvydas Rimkus.

Turnyro komanda nugalėtoja ir prizininkės buvo padovanotos taurėmis, žaidėjai medaliais.

Berniukų treneris Petras Joniaks džiaugiasi auklėtinių pairodymų ir su plačia šypsena parvežė iškovotą taurę į sporto mokyklą. Trenerio manymų tai puiki krepšinio sezono uždarymo dovana tiek jam tiek jiems patiems. O jaunieji krepšininkai gali mėgautis saule bei atostogomis ir grižtančių visų savo auklėtinių treneri lauks rugsėjo mėnesį.

 

Sporto mokykla

Agnė Sakalienė

2012-05-31

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose