8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Mūsų jaunieji lengvaatlečiai pasirodė puikiai

Mūsų jaunieji lengvaatlečiai pasirodė puikiai

Gegužė 25  dieną, Šilutės miesto stadione vyko Lietuvos vaikų lengvosios atletikos pirmenybių Šilutės zoninės varžybos. Jose  dalyvavo vaikai iš penkių Lietuvos miestų - Šilalės, Pagėgių, Tauragės, Telšių ir Šilutės. Šilutiškiai puikiai varžėsi įvairiose rungtyse. Ir šluoste nosis ne vienam varžovui.  Iš viso zoninėse varžybose mūsiškiai iškovojo 32 įvairiaspalvius medalius.


Tarp keturių merginų, bėgusių 600 m. distanciją, greičiausia buvo šilutiškė Indre Kazlauskaitė, trenerė D. Grevienė.


1000 m. bėgime dvi prizines vietas užėmė taip pat šilutiškės. II vieta Stasio Oželio treniruojamai Beatričei Kalvaitytei, III vieta Linos Leikuvienės treniruojamai Samantai Burbulytei.


Tik šilutiškiai šokinėja į aukštį ir tolį


Šuolio į aukštį rungtyje dalyvavo keturios mergaitės ir visos atstovavo Šilutę. Aukščiausiai 1,25 m. į aukštį iššoko Medardo Urmulevičiaus jaunoji lengvaatletė Livija Kaktaitė, antra buvo D. Breivienės auklėtinė Gintarė Jokubauskaitė (1,15), paskutinę prizinę, trečia vietą, iškovojo taip pat Medardo Urmulevičiaus auklėtinė Rasa Lukočiūtė (1,10)


Šuolio į tolį rungtyje taip pat varžėsi tik šilutiškės: I vieta atiteko Z. Urmulevičienės sportininkei Oksanai Birbalaitei, II vieta D. Grevienės auklėtiniai Gintarei Jokubauskaitei ir III vieta L. Leikuvienės – Gabrielei Juodženytei, jauniausiai šuolininkei į tolį.

Rutulio stūmimas

Rutulį tądien stūmė geriausiai Medardo Urmulevičiaus treniruojama Livija Kaktaitė, jį savo rutulį nustūmė 8 m. iškovojo garbingąją I-ąją vietą. II vieta atiteko pagėgių atstovei, III –Telšių.

Kamuoliuko metimo rungtyje Zitos Urmulevičinės auklėtinė savo kamuoliuką nuskraidino toliausiai, 38,20 m.) ir iškovojo aukso medalį. Antra vieta atiteko Deimantei Saročkaitei iš pagėgių (29,08 m.), trečios vietos medaliu pasipuošė taip pat šilutiškė Rasa Lukočiūtė, M.edardo Urmulevičiaus auklėtinė.

Berniukų sportas

Berniukų 60 metrų bėgime dalyvavo net 10 greitakojų. Džiugu, kad šioje rungtyje pirmąsias prizines vietas iškovojo mūsiškiai: I vieta atiteko M. Urmulevičiaus bėgikui Džordanui Kinčiui, II vieta – Lukui Žygaičiui (S. Oželis).

300 m. bėgime Pirmos vietos medalis išvyko į Pagėgius. Antros vietosir trečios vietos medaliai liko Šilutėje. Už tai dėkingi AleksuiVaitiekui (M. Urmulevičius) ir Tadui Bružui (B. Mulskis).

1000 m. tarp keturių bėgikų mūsiškis buvo antras. Aurimas Bendžius, treneris Stasys Oželis).

Kaip ir pas mergaičių taip ir pas berniukų į aukštį šoko vien Šilutiškiai: pirmomis dvejomis vietomis džiaugėsi M. Urmulevičiaus treniruojami Deividas Butkevičius (I v.) ir Hubertas Bliūdžius (II v.). Trečios vietos medalis atiteko Z. Urmulevičienės auklėtiniui Justinui Bočkui.

Šokinėjančių į tolį buta ir iš Pagėgių, Tauragės, bet vis tiek dvi prizines vietos atiteko Šilutiškiams. I vieta Džordanui Kinčiui, III vieta Aleksui Vaitiekui, abu M. Urmulevičiaus sportininkai.

Rutulį stumti mes mokam!

Tarp berniukų, kas geriausiai ir toliausiai nustumia rutulį, susitiko išsiaiškinti net 9 sportininkai. Pirmą vietą iškovojo Šilalės atstovas, II vietą Šilutiškis Edvinas Dulkys, III vieta taip pat atiteko Mūsiškiui Lorenui Milkinti, abiejų treneris B. Mulskis.

Ne tik rutulį gerai stumia E. Dulkys, bet ir kamuoliuką skraidiną puikiai. Jis jį nuskraidino 74,48 m. ir pasipuošė auksko medaliu. Antras buvo pagėgiškis, o trečia vieta džiaugėsi, taip pat mūsiškis Rolandas Valaitis.

 Sporto mokykla

Agnė Sakalienė

 2012-05-31