8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Kai į svajonę gali pažiūrėt iš arčiau

Kai į svajonę gali pažiūrėt iš arčiau

Taip kaip savaitgali pasisekė Šilutės sporto mokyklos auklėtiniams, kažin ar dažnam taip pasiseka. Turbūt ne vieno paauglio, dievinančio krepšinį, svajonė - nusifotografuoti su krepšinio žvaigždėm, kaip Linas Kleiza, Jonas Valančiūnas ir kt. ir šilutiškiams buvo suteikta galimybė stebėti, kaip Lietuvos krepšinio vyrų  rinktinė ruošiasi atrankinėms varžyboms, kurios vyks Venesueloje.

Klaipėdoje, kaip ir kiekvieną diena treniruotes vyrų rinktinei vedė treneris Kęstutis Kemzura. Vyrai apšilinėjo, ruošiasi treniruotėm ir netikėtai sulaukė svečių iš Šilutės. Už šį suorganizuota vizitą ir leidimą pamatyti besitreniruojančius krepšininkus Šilutės sporto mokykla bei treneris Kęstutis Šernius labai dėkoja  Kęstučiui Kemzūrai bei Mantui Šerniui.

Visiems susėdus stebėti treniruotės Lietuvos rinktinės krepšininkai ruošė įvairius derinius varžyboms. Salėje buvo tokia tyla iš jaunųjų krepšininkų, kad skrendančią musę lengvai išgirsti buvo galima. Jaunimas buvo labai susidomėjęs.

Rinktinės vyrai pastebėjo įsitempusius jaunuosius krepšininkus  ir, kad nuimti įtampą prie jų atbėgo Linas Kleizą ir paspaudė ranką. Tada jau ir įtampa nuslūgo ir jaunimas pradėjo laisviau jaustis bei kalbėti, kaip nori susitikti ir pabendrauti su kraštiečiu Deividu Dulkiu. Tai juk jį treniravo net septynis metus tas pats treneris kaip ir juos – Kęstutis Šernius. Kęstutis D. Dulkiui pirmasis parodė, kaip taisyklingai varytis kamuolį bei parodė meilę krepšiniui. Tad netrukus visi ir susitiko su D. Dulkiu. Krepšininkas su pirmuoju treneriu apsikabino, paspaudė viens kitam ranką.

Stebėti vyrų treniruotes sporto mokyklos auklėtiniams labai patiko, pasak jų trenerio K. Šerniaus, vaikai gavo dar didesnį stimulą sportuoti bei siekti savo užbrėžtų tikslų sporte. Juk mums nenaujina, kad Šilutėje išugdytas ne vienas garsus krepšininkas. Turbūt jaunimas po tokių įspūdžiu nesulaukia, kada baigsis atostogos ir vėl galės grįžt į salę treniruotis.  

Mokyklos treneris Kęstutis Šernisu kalbėjosi ir su Kęstučiu Kemzūrą bei apkalbėjo, gerąją prasme, šilutiškį Deividą Dulkį. Abu Kęstučiai negailėjo gražių žodžių Deividui. K. Šernius pasakojo, kad krepšininkas labai patobulino savo metimą , dabar jis staigesnis ir tikslesnis. Šiuolaikinis krepšinis to reikalauja.


Vaikai pilni įspūdžiu juokavo, kad gal reikėtų bendrų treniruočių, bet treneris nepasimetė ir atsakė „Neduok dieve dar laimėsim prieš rinktine. Tad gal kitą kart...“

Už tokią nuostabią viešnagė visi buvo labai dėkingi. Jaunųjų krepšininkų tėvai, kurie lydėjo savo atžalas, vyrų rinktinei atvežė paragaut tikros  pamario krašto rūkytos žuvies. Kiek girdėjom, tokia padėka jie buvo patenkinti.

 

Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė

2012-06-21

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose