8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

D. Pukiui ir B. Griciūnui padėkos ir dovanos

D. Pukiui ir B. Griciūnui padėkos ir dovanos

Šių metų rugpjūčio 21 dieną Šilutės sporto mokyklos buvę auklėtiniai, krepšininkai Deividas Pukis ir Benas Griciūnas buvo pasveikinti Šilutės rajono savivaldybėje merės Daivos Žebelienės, merės pavaduotojo Šarūno Laužiko bei sporto mokyklos direktoriaus Aivaro Lileikio.

 Merė dėkojo jauniesiems krepšininkas, kad garsiną ne tik Lietuvą, bet ir pačią Šilutę. Ji pasidžiaugė D. Pukio aukso medaliu, kurį jis kartu su komanda iškovojo  liepos mėnesį vykusiame Europos jaunimo čempionate. Finale palaužę Prancūzijos krepšininkus (50:49). Tai ketvirtasis Deivido aukso medalis atstovaujant Lietuvą krepšinio Europos ir Pasaulio jaunučių, jaunių ir jaunimo čempionatuose.

Visi pasidžiaugė ir Beno Griciūno iškovotu sidabro medaliu, kurį jis laimėjo kartu su Lietuvos vaikinų jaunių (iki 18 metų) rinktine  Vilniuje vykusiame Europos čempionate.

 „Jūs esate garbingi Šilutės gyventojai,“ – sakė D. Žebelienė ir įteikė  krepšininkams Šilutės jubiliejinius medalius.

Krepšininkai taip pat pasidalino ir tolimesneisias savo planais. D. Pukis papasakojo, kad  netrukus išvyks į Ispaniją kur yra sudaręs trejų metų sutartį su Hueskos „Lobe“ ekipa, kuri rungtyniauja antrame šios šalies divizione.
B. Griciūnas, tai pat ne liks Lietuvoje. Jau rytoj aukštaūgis krepšininkas išvyksta  į JAV tęsti mokslų vienoje iš Las Vegaso vidurinių mokyklų. Jam dar liko ten pabaigti 12-tą klasę. 

 

Šilutės sporto mokykla

 2012-08-21

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose