8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Visi boksininkai grįžo su medaliais

Visi boksininkai grįžo su medaliais
 

Šių metų rugsėjo 17 dieną iš Klaipėdoje vykusių Lietuvos jaunučių finalinių bokso varžybų aštuoni Vinco Murausko auklėtiniai grįžo pasipuošę medaliais. Iš viso varžybose dalyvavo dvidešimt penkios komandos, boksininkai savo jėgas išbandė 20 svorio kategorijų. Taip pat Klaipėdos sporto centro lengvosios atletikos manieže vyko ir trenerio konkursas. Kad išsiaiškintu, kuris treneris užėmė pirmąją vietą buvo sumuojami jų auklėtinių prizinės vietos. už I vietą buvo skiriami 54 taškai, už II - 46, III- 38.   Susumavus taškus paaiškėjo trenerio konkursą laimėjo Vincas Murauskas.

 

Kad patekti į Lietuvos jaunučių finalines bokso varžybas visi boksininkai turėjo dar sudalyvauti zoninėse varžybose. Iš viso jėgas išbandyti važiavo 20 šilutiškių. Aštuoniems iš jų pavyko iškovoti prieš varžovus bei teisę dalyvauti finalinėse varžybose. Varžovu būta iš įvairių miestų Klaipėdos, Naujosios Akmenės, Tauragės, Telšių, Palangos, Vilniaus ir t.t..

32 kg. svorio kategorijoje I vietą iškovojo Julius Pečkys įveikęs varžovą iš Pasvalio Saimoną Veltenį.

Aukso medaliu džiaugėsi ir Jonas Bucius, kuris 36 kg. sv. kat. ringe buvo pranašesnis už vilnietį Edviną Lemeščių.

Lukui Petrauskui 44 kg. sv. kat. bosko pirštines suremti reikėjo su marijampoliečiu Eriku Nedzinsku. Po trijų raundų, trukusių 1,5 min. teisėjų sprendimu pranašesnis ringe buvo mūsiškiui ir jis pasipuošė auksu.

Vytautas Balsys 63 kg. sv. kat. savo pranašumą prieš varžovą iš Marijampolės, Viktorą Endžiulį, parodė jau antrame raunde ir tapo pirmos vietos laimėtoju.

Sidabriniai vaikinai

Antromis, garbingomis vietomis,  džiaugėsi trys boksininkai iš Šilutės. 34 kg. sv. kat. nusileidęs tik pasvaliečiui – Artūras Koroliovas.Mantas Norkus (42 kg. sv. kat.) taip pat pralaimėjęs pasvaliečiui ir  73 kg. sv. kat. Augustas Laužikas, pralaimėjęs tik vieną kovą prieš vilnietį. 

+77 kg. sv. kat. Jokūbas Būdvytis užėmė III vietą.

Pasak jų trenerio Vinco Murausko, jo auklėtiniai pasirodė šauniai, pasiekė gerų rezultatų. Visi grįžo su medaliais, kas labai džiuginą jų trenerį. Taip pat treneris paminėjo, kad Lukas Petrauskas ir Vytautas Balsys intensyviai ruošiasi Europos moksleivių čempionatui, kuris vyks Rusijoje, Ulos mieste spalio 1-7 dienomis.

Ateinančią savaitę Edgaras Skurdelis ir Deividas Girulis jėgas išbandys Lietuvos suaugusiųjų čempionate, kuris vyks Klaipėdoje.

Agnė Sakalienė

 2012-09-20