8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Lukas Kordušas vienintelis parvežė medalį

Lukas Kordušas vienintelis parvežė medalį

Klaipėdoje baigėsi 2012 Lietuvos jaunučių sporto žaidynės. Į kurias vyko ir trys Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai. Vienam iš jų pavyko parsivežti sidabro medalį. Pasak vieno iš trenerių Laimio Li-čin-chai ir Liudo Čičirkos, kova dėl prizinių vietų buvo labai įtemta ir prizininkus vieną nuo kito skyrė vos keli kilogramai, nes sunkiaatlečių jėgos buvo apylygės.

 Iki 50 kg. svorio kategorijoje, kuris stipriausias susitiko išsiaiškinti mūsiškis Lukas Kordušas, klaipėdietis Julius Cancingeris ir kaunietis Lukas Kazlauskas.

Tarp šių trijų sunkiaatlečių virė tikra kova. Visi troško tapti 2012 m. Lietuvos jaunučių sporto žaidynių čempionais. Šilutiškis Lukas Kordušas pirmam rovimui pasirinko 38 kg. šį svorį išrovęs,  rovė 40 kg. sėkmingai susitvarkė ir su šiuo. Tada dar pridėjo 2 kg. ir išrovė 42 kg. didesnio svorio nebandė rauti.

Stumimą pradėjo nuo 47 kg. vėliau išstūmė 50 kg. Bandė Lukas stumti  ir 53 kg. bet deja nesėkmingai. Bendroje dvikovėje surinko 92 kg. ir vos 2 kg. aplenkė kaunietį, bet deja iki pirmos vietos jam truko dar. Lukas Kordušas džiaugėsi ir sidabro medaliu. Pasak trenerių, šis jaunas ir perspektyvus sunkiaatletis parodę savo valę bei tikrai pasiekė gerą rezultatą.

 Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė

2012-09-24