8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Dziudo sezono atidarymas įvyko Rygoje

Dziudo sezono atidarymas įvyko Rygoje

Šių metų  rugsėjo 22 dieną Rygoje Olimpiniame sporto centre vyko tarptautinis dziudo turnyras YOUNGS STARS 2012. Jame dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos  auklėtiniai.

 

Svorio kategorijoje iki 35 kg. antrąją vietą  užėmė Ernestas Sagalec, svorio kat. iki 38 kg antrąją vietą užėmė Edvardas Sagalec ir svorio kat. virš 60 kg. imtyniavo Arnas Šikšnius, kuris iškovojo trečią vietą.

Gerai kovojo svorio kat. iki 42 kg  Dominykas Šatkus ir Pijus Strukčinskas jiems truputį pritrūko iki medalių liko penkti. Pasak jų trenerio Rimvydo Lukošiaus sezono pradžia padaryta ir jie su užsidegimu kibs į darbus.  
 

Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė

2012-09-24