8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Vos vienas taškas ir mūsiškiai liko antri

Vos vienas taškas ir mūsiškiai liko antri

Šilutės sporto mokykla 2012 m. spalio 7 dieną organizavo krepšinio turnyrą „Šilutės ruduo 2012 m.“ Turnyre dalyvavo 6 komandos: Klaipėdos V. Knašiaus KM, Plungės SM, Šiaulių SM „Saulė“, Tauragės SM, Šilutės SM I ir Šilutės SM II. Mūsiškių SM I komanda liko antra, vos vienu tašku finale nusileidusi Plungės SM komandai.
 

Šio turnyro tikslas populiarinti krepšinį mokinių tarpe. Išsiaiškinti geriausią turnyro komandą laikantis garbingos kovos principų, tobulinti sportinį meistriškumą, skatinti mokinius sistemingai treniruotis, garbingai atstovauti savo mokyklą krepšinio varžybose.

Komandų susitikimo rezultatai

Pirmąsias varžybas žaidė Petro  Joniko auklėtinių Šilutės SM II komanda su Klaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokyklos komanda. Varžyboms pasibaigus rezultatu 38:42, pergale džiaugiasi klaipėdiečiai.

Iškart po jų, krepšinio salėje jėgas išbandyti susitiko trenerio Aliaus Rauluševičiaus  Šilutės SM I komanda su Tauragės krepšininkais. Mūsiškiai net 31 tašku įveikė svečių komandą (61:30).

Šilutės sporto mokyklos II-oji komanda susitikimą su Plungės SM –Žemaitukais baigė pralaimėjimu 27:59.

Šiaulių SM „Saulė“ krepšininkai nepasigailėjo varžovų iš Tauragės ir juos sutriuškino rezultatu 76:14. bet netrukus šiauliečiai pajuto, koks nemalonus dalykas pralaimėt gan ženkliu skirtumu, nes susitikima su Šilutes SM i komanda jie užbaigė rezultatu 64:25, šilutiškių naudai.

Klaipėdos V. Knašiaus KM rezultatu 29:55 nusileido Plungės SM – Žemaitukai. Šilutės SM II komanda 55:31 įveikė Tauragės SM.

Finalinės rungtynės

Dėl trečios vietos kovoti susitiko V. Knašiaus krepšinio mokykla, treneris J. Bražas ir Šiaulių SM „Saulė“, treneris S. Jucevičius, komandos. Pirmas kėlinys pasibaigė lygiosiomis 14:14. Tikėtasi ir toliau apylygių rungtynių ir, kad dėl bronzos medalių aikštelėje virs rimta kova. Bet antrajame kėlinyje charakterį parodė šiauliečiai. Ir vėlaiu visas varžybas J. Bražo auklėtinai bandė vytis savo varžovus, deja nesėkmingai. Po finalinės sirenos rezultatu 61:37, pergale ir trečia vieta džiaugėsi Šiaulių SM „Saulė“ krepšininkai.

Vos vienas taškas

Priešingai vystėsi žaidimo eiga tarp Šilutės SM I ir Plungės SM – Žemaitukai komandų, kurios kovojo dėl aukso. Po pirmo kėlinio mūsiškiai atsilikinėjo šešiais taškais (8:14), be antrajame kėlinyje jiems pavyko rezultatą išlyginti 30:30.  

Trečias kėlinys buvo įtemtas, komandos žaidė apylygiai, taškas į tašką. Pasibaigus trečiam kėliniui Aliaus Rauluševičiaus auklėtinių komanda SM I pirmavo vos vienu tašku. Bet norint pergalės reikėjo dar sužaisti paskutinį kėlinį. Deja po jo švieslentė rodė 51:52 plungiškių naudai. Matėsi vaiku veiduose didelis liūdesys. Bet toks jau tas sportas. Reikia išmokti ir pralaimėti. O ir antra vieta, tikrai šaunus pasiekimas.

Baudos ir tritaškiu konkursus laimėjo mūsiškiai

Turnyre taip pat buvo suorganizuotas baudų bei tritaškių konkursas. Labai džiugu, kad abu šiuos prizus laimėjo Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai. Tritaškius taikliausiai mėtė Petro Joniko auklėtinis Tautvydas Rimkus, jis apdovanotas prizu.

Baudas taikliausiai sumetė, taip pat šilutiškis,  Trenerio Aliaus Rauluševičiaus auklėtinis, Aivaras Bagdonas. Jis taip pat buvo apdovanotas.

Naudingiausi komandos žaidėjai

Turnyrui pasibaigus buvo renkami po viena iš komandos naudingiausia žaidėja. Šilutės SM I komandoje juo tapo Rokas Budrevičius, Šilutės SM II komandoje, geriausiu tądien komandos žaidėju pripažintas Dovydas Rimkus. Tauragės SM – Saidas Šebelskis, V. Knašiaus KM – Giedrius Bergaudas, Šiaulių SM „Saulė“ – Kristupas Lukošius ir Plungės SM – Žemaitukai – Steponas Viršilas. Visi buvo apdovanoti gražiai prizais.

Komandos laimėtojos buvo apdovanotos taurėmis, o sportininkai medaliais, kuriuos įteikė Šilutės sporto mokyklos direktorius Aivaras Lileikis.

 

Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė

2012-10-09

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose