Edvardas Sagalec ir vėl pasipuošė auksu

Šių metų lapkričio 15-20 dienomis Slovėnijoje, Gradec mieste, vyko didelis  tarptautinis dziudo turnyras. Jame iš viso dalyvavo 22 valstybių sportininkai. Šilutei atstovavo broliai Ernestas ir Edvardas Sagalec bei Martynas Bernotas.

Perspektyvus imtininkas Edvardas Sagalec ir šį kartą nenuvylė ir parodė puikų pasiruošima šiam turnyrui. Svorio kategorijoje iki 42 kg jis įveikė visus savo varžovus ir įrodė, kad vertas aukso medalio.

Jo broliui Ernestui sekėsi šiek tiek prasčiau. Po trijų laimėtų kovų, dvi pralaimėjo ir liko septintas.

Martynui šįkart nepavyko pelnyti nė vienos pergalės. Po pirmos pralaimėtos kovos sportininkas pasitraukė iš turnyro.

pasak jų trenerio Rimvydo Lukošiaus turnyras suorganizuotas puikiai. Dar iki dabar yra pilni įspūdžių tiek jis tiek jaunieji sportininkai.

Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė