8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Šilutės sporto mokyklos krepšininkai

Šilutės sporto mokyklos krepšininkai

Trenerė Loreta Stančiauskienė su savo 2003 m. gim. auklėtiniais

Šilutės sporto mokykloje turime net aštuonias krepšinio grupes: 2004 m. gim., 2003 m. gim., 2002 m. gim., 2001 m. gim., 2000 m. gim., 1999 m. gim., 1998 m. gim. ir 1997 m. gim. Juos treniruoja jau ne vienerius metu dirbantys treneriai: Loreta Stančiauskienė, Petras Jonikas, Dainius Gricevičius, Alius Rauluševičius ir Kęstutis Šernius. Dar ne visi žaidžia Lietuvos Moksleivių Krepšinio Lygoje, nes yra per maži, bet treneriai stengiasi, kad ir mažiausieji pajustu kas yra varžybos tad organizuoja draugiškus turnyrus.

 

Vienas iš trenerių Petras Jonikas treniruoja pačius mažiausius mūsų mokyklos auklėtinius. Tai 2004 m. gimimo berniukai. Šiuo metu jie treniruojasi du kartus per savaitę. Bet tokiam jaunam organizmui tokio krūvio pakanka. Dabar juos mokina krepšinio pagrindų. Kamuolio varymosi ir pan. jie dar kelis metus turės pasitreniruoti, kad galėtu dalyvauti oficialiose varžybose.
 
2003 m. gimimo berniukų komandą treniruoja vienintelė sporto mokykloj trenerė moteris - Loreta Stančiauskienė. Jos komanda dar jauna, jie pradėjo treniruotis tik pirmus metus, keli vaikai treniruojasi antrus metus, nes pradėjo sportuoti būdami jaunesni. Trenerė džiaugiasi, kad nors tai ir jauna komanda ir dar nevisi moka gerai varytis kamuolį, bet jie šiemet vasarį startuos Žemaitijos krepšinio lygoje. Ši patirtis mažiesiems krepšininkams bus puiki proga prieš starta Moksleivių Krepšinio Lygoje (MKL) 2014 m. sausio mėn.

Tuo pačiu keliu keliauja ir Dainiaus Gricevičiaus 2002 m. gim. auklėtiniai. Jie taip pat dalyvaus Žemaitijos krepšinio lygoje, o 2014 m. startuos ir MKL.

2001 m. gim. krepšininkus treniruoja Petras Jonikas. nors pagal metus jie tik šiemet turėjo startuoti MKL, bet ši grupė jau nuo pernai dalyvauja su vyresniais mokyklos auklėtiniais Moksleivių krepšinio lygoje. Tad tai buvo puikus apšilimas prieš starta savo amžiaus grupėje.
Pirmas rungtynes jie sužaidė šių metų sausio 20 dieną Telšiuose ir savo varžovus įveikė gan ženkliu skirtumu 41:83. Taip ir toliau!

Alius Rauluševičius treniruoja 2000 m. gim berniukus, kurie varžybose dalyvauja jau antri metai. Pirmi metai buvo sekmingesni nei šie. Šie krepšininkai ne kartą buvo išvykę į turnyrus už Lietuvos ribų, iš kur parvežę ne viena prizinę vietą.

Šis treneris taip pat treniruoja ir 1999 m. gim. vaikinų komandą, kuri jau ketvirtus metus dalyvauja LIetuvos moksleivių krepšinio lygoje. Šiuo metu jie žaidžia 3 divizione, bet jei jie ir toliau tokie bus kovingi yra didelis šansas, kad jie kitamet mūsų mokyklą atstovaus jau 2 divizione.

1998 m. gim. vyrukus treniruoja Petras Jonikas. Šiuo metu ši komanda Lietuvos Moksleivių  Krepšinio Lygoje pateko į antrą varžybų etapą, kur komandoms suteikiama galybe iš 3 diviziono pereiti į 2-ajį. To ir linkime jiems.

Vyriausių 1997 m. gim. vaikinų koamndą treniruoja Kęstutis Šernius. Tai vienintelė mūsų mokyklos koamnda žaidžianti 2 divizione jau net ketverius metus. Jie visus metus laikosi “aukso viduriuko” bet iki I diviziono vis pritrūksta kelių žingsnelių.
 
2013-01-23
Šilutės sporto mokykla