8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Lengvaatlečiai jėgas išbandė lengvosios atletikos pirmenybėse

Lengvaatlečiai jėgas išbandė lengvosios atletikos pirmenybėse
2013 m. sausio 18-19 dienomis, Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, kartu su treneriais vyko į Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybes. Pirmenybėse iš viso dalyvavo 36 komandos, tarp jų žinoma ir mūsiškiai. Bendroje komandinėje įskaitoje Šilutės SM tarp jaunių užėmė 13 vietą, o jaunimo grupėje – 9 vieta.

Prizininkai

Į Panevėžį išvyko du sporto mokyklos treneriai Stasys Oželis ir Medardas Urmulevičius su savo auklėtiniais. Nors ir nepavyko parvežt daug prizinių vietų, bet pasirodėme tikrai neprasčiausiai.

Du sidabro medalius parvežė Aistė Noreikaitė ir Tomas Viskintas. Trenerio S. Oželio treniruojama Aistė 1500 m. kliūtiniame bėgime tarp jaunių, distanciją įveikė antra ir buvo apdovanota sidabriniu medaliu.

Trenerio M. Urmuleviaus auklėtinis Tomas šuolio į tolį rungtyje, jaunuolių tarpe, buvo antras nušokęs 6,30 m.  

Dar vieną M. Urmulevičiaus auklėtinė iškovojo prizinę vietą. Tai Toma Blaževičiūtė, kuri šuolio į aukštį rungtyje (jaunuolės) buvo trečia – bronzos medalis.

 

Grįžo be medalių

Kitiems mokyklos auklėtiniams nepavyko parsivežti medalių, bet ir nepasirodė prasčiausiai:
Trenerio M. Urmulevičiaus auklėtiniai: 4 vieta – Toma Blaževičiutė (trišuolis jaunuolės), 7 vieta – Bernardas Bliūdžius (trišuolis jaunimas), 4 vieta- Tomas Viskintas (trišuolis jaunuoliai), 8 vieta -  Kazys Bočkus (5 kg. rutulio stūmimas jaunimas), 4 vieta – Linas Starkutis  (šuolis į aukštį jaunuoliai), 5 vieta – Viktoras Jurkaitis (šuolis į aukštį jaunuoliai)

Trenerio Stasio Oželio auklėtiniai: 4 vieta – Aistė Noreikaitė (600 m. bėgimas jaunėms), 6 vieta – Eimantas Ciparis (300 m. bėgimas jauniams), 7 vieta – Eimantas Ciparis (600 m. bėgimas jauniams).

Dabar patys jauniausi mūsų mokyklos lengvaatlečiai yra išvykę į „Žemaitijos taurės“ vaikų lengvosios atletikos varžybas Klaipėdoje. Tikimės parveš ir medalių.

Šilutės sporto mokykla

2013-01-23