8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Jauniausi Šilutės lengvaatlečiai grįžo su medaliais

Klaipėdoje sausio 24 dieną, Lengvosios atletikos manieže, vyko „Žemaitijos taurė 2013“ vaikų varžybos. Šilutės sporto mokyklos treneriai Lina Leikuvienė ir Stasys Oželis su jauniausiais savo lengvaatlečiais taip pat dalyvavo varžybose. Pavyko parsivežti ir  prizinių vietų.

15 sporto mokyklos auklėtinių išbandė savo jėgas „Žemaitijos taurės 2013“ vaikų varžybose. Deja ne visiems pavyko iškovoti medalius, bet tai tik pradžia šių jaunųjų lengvaatlečių...

Stasio Oželio auklėtinis Aurimas Bendžius iškovojo dvi pirmas vietas. 300 m. bėgimo distanciją įveikė per 47,54 s. ir finišavo pirmas bei 1000 m. distanciją įveikė per 3:26,28 ir taip pat atbėgo pirmas.

Linos Leikuvienės vaikai taip pat pasirodė ne ką prasčiau. III vietą 1000 m. bėgime tarp mergaičių iškovojo Emilija Saudargytė, bronzos medaliu taip pat džiaugėsi ir dar viena auklėtinė, Kristina Jašauskaitė, kuri 60 m. bėgime startavo trečia. Komandos draugė Mintautė Petrauskaitė tam pačiam bėgime startavo ketvirta. Ketvirta ji buvo ir šuolio į tolį rungtyje.

Taip pat trenerė džiaugiasi ir Ugnės Stulpinaitės 60 m. bėgimu, nors ji finišavo septinta, bet tai progresuojanti mažoji lengvaatletė. Taip pat gero žodžio negailėjo ir apie jaunąjį Justa Budriką gimusį 2002 m., o varžybose varžėsi su vyresnei 2000 m. gimimo sportininkais. Ir tikrai Justas finišuodavo ne paskutinis, o užimdavo auksinį viduriuką. 60 m. bėgime tarp 21 dalyvio finišavo devintas, 300 m. bėgime iš 21 dalyvio finišavo dešimtas.
 


Trenerė labai džiaugiasi savo auklėtinių pasiekimais. Kai kuriems tai antros tokio pobūdžio varžybos ir ne vienas pagerino savo asmeninius rezultatus. Kiti Klaipėdos lengvosios atletikos manieže buvo pirmą kartą. Vaikai neslėpė susižavėjimo puikiai įrengtu maniežu ir trenerei sakė, kad norėtu dar kada čia atvažiuot.

Pasak Linos Leikuvienė jei ir toliau jaunieji sportininkai taip atsakingai treniruosis, bus drąsiai galima teigti, kad tai puiki, perspektyvi auganti naujoji lengvaatlečių karta.


Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė

2013-01-25

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose