8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Aistė Noreikaitė - iškovojo bronzą bei pagerino asmeninį rekordą

Aistė Noreikaitė - iškovojo bronzą bei pagerino asmeninį rekordą
Savaitgalį, vasario 9-10 dienomis, Klaipėdos lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos jaunučių pirmenybės.  Nors į šias varžybas turėjo važiuoti daugiau sporto mokyklos auklėtinių, bet kaip žinia, dabar gripas puola visus, nesvarbu ką būtų suplanavę. Džiugu, kad nors viena sportininkė nepasidavė ligai ir parvežė medalį.

 

Aistė Noreikaitė, ją treneris apibūdino, kaip stropią, sąžiningą sportininkę. Kuri treniruotes lanko nesvarbu ar lyja, ar sninga. Už tokį stropumą ir atlygis. Aistė 1500 m. bėgime su kliūtimis finišą kirto trečia, nusileidus tik Šiaulių ir Marijampolės bėgikėm. Bet ji šią distanciją įveikė per 5:52 min. ir pagerino savo asmeninį rekordą.

 Treneris išsidavė, kad dar prieš dalyvavimą Lietuvos jaunučių pirmenybėse, jis tikėjo, kad Aistei pavyks parvežti medalį. Ir jis neklydo, Aiste bei jos treneris Stasys Oželis  džiaugiasi iškovotu bronzos medaliu.

Šilutės sporto mokykla

 Agnė Sakalienė 2013-02-11