8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Broliai Sagalecai iškovojo medalius

Broliai Sagalecai iškovojo medalius

Šių metų vasario 22-24 dienomis Alytuje vyko tarptautinis dziudo turnyras, kuriame dalyvavo sportininkai  iš dvylikos šalių. Pirmą turnyro dieną dalyvavo sportininkai gimę 1996-98 metais, antrąją dieną 1998 ir jaunesni. Trečią dieną vyko mokomoji treniruočių stovykla, kurioje pakeistų taisyklių naujoves komentavo ir aiškino treneris aštunto dano meistras iš Japonijos.

Pirmą turnyro dieną šilutiškiams sekėsi prastokai. Po pirmų kovų pasitraukė iš turnyro.

Antrą turnyro dieną neblogai sekėsi broliams Sagalėcams. Ernestas svorio kat. iki 38 tik finale nusileido Kauno rajono imtynininkui ir liko antras. Edvardas svorio kat. iki 42 po sunkių kovų ir nedidelės nugaros traumos kovojo dėl trečios vietos su Latviu A. Bumeisteriu, kurį nugalėjo ir iškovojo trečią vietą.
Agnė Sakalienė 2013-02-25