8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

A. Šikšnius atkaklus ir ištvermingas imtynininkas

A. Šikšnius atkaklus ir ištvermingas imtynininkas

Šių metų kovo 2 dieną Kaune vyko dziudo turnyras trenerio P.Bučo atminimui. Trenerio Rimvydo Lukošiaus auklėtiniai ant tatamio atidavė visas jėgas ir už tai buvo įvertinti. Jiems pavyko parsivežt ne tik medalių bet ir specialų prizą.


Ernestas Sagalec sv. kat. iki 38 kg. finale susitiko su A. Macenavičium, kuriam tarptautiniame turnyre Alytuje, praeitą savaitgalį, pralaimėjo finalinėje kovoje. Bet šį kartą Ernestas buvo pranašesnis ir tapo čempionu šioje svorio kategorijoje.

Svorio kat. iki 42 kg Dominykas Šatkus finale nusileido alytiškiui I. Simanynui ir liko antras.

Svorio kategorijoje iki 73 kg finale kovojo šilutiškis Arnas Šikšnius ir Kauno raj. imtynininkas Donatas Stankūnas po atkaklios kovos, kuri tesėsi penkiolika minučių, Arnas atliko rezultatyvų metimą ir tapo čempionu šioje svorio kategorijoje taip pat Arnas buvo apdovanotas specialiu prizu už parodytą atkaklumą ir ištvermę.
 

Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė 2013-03-04