8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Rokas ir Lukas pagerino savo asmeninius rekordus

Rokas ir Lukas pagerino savo asmeninius rekordus

Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai kartu su savo treneriais Laimiu Li-čin-chai ir Liudu Čičirka vyko į Lietuvos jaunių-moksleivių (iki 15 m.) čempionatą, kuris vyko kovo 23 dieną Marijampolėje. Dviems pavyko parsivežti medalius.

Svorio kategorijoje iki 54 kilogramų Rokui Radavičiui pavyko iškovoti čempiono vardą. Jis išrovęs 57 kg., išstūmė 74 kg. ir dvikovėje surinkęs 131 kg. pasipuošė aukso medaliu. Antrą vietą iškovojo Alytaus sunkiaatletis, dvikovėje surinkęs 127 kg., o trečias liko telšiškis, dvikovėje surinkęs 126 kg.  

Dar viena medalį, bet sidabro, iškovojo Lukas Kordušas. Jis svorio kategorijoje iki 50 kg. dvikovėje surinko 114 kg. (50+64) ir iškovojo garbingą II vieta. Pirma vieta atiteko Tadui Urbšui iš Telšių (50+67=117 kg.), trečia šilališkiui Deividui Majui (50+63=113 kg.).

Pergalės nebuvo lengvos. Varžovai buvo gan apylygių jėgų. Džiugu ir tai, kad abiems Šilutės sporto mokyklos auklėtiniams pavyko pagerinti savo asmeninius rekordus.

Pasak trenerių tiek Rokas, tiek Lukas labai perspektyvūs ir progresuojantis sportiniai. Tikėkimės, kad ir toliau šie sunkiaatlečiai negailės nei laiko, nei jėgų treniruotės ir dar mus pradžiugins ne vienu aukštu rezultatu.

 

Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė

2013-03-28