8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Stalo tenisas Šilutėje šiandien

Stalo tenisas Šilutėje šiandien

Šilutės sporto mokykloje veikia stalo teniso skyrius, kuriame sportuot gali vaikai nuo 6-7 metų amžiaus. Šiuo metu treniruotes veda treneris Jonas Piekautas, ilgaamžis stalo teniso entuziastas, išugdęs ne vieną mažosios raketės čempioną bei prizininką. Šiuo metu puikiai pasirodė suaugusiųjų stalo teniso čempionate buvęs auklėtinis Matas Vilkas bei dabartiniai Šilutės sporto mokyklos sportininkai dalyvavę Lietuvos stalo teniso VII lygos finalinėse varžybose.

Mažosios raketės čempionai ir prizininkai

Nesenai vyko Lietuvos suaugusiųjų stalo teniso čempionatas. Buvęs auklėtinis Matas Vilkas (dabar mokosi Gedimino technikos universitete) dalyvavo dvejeto varžybose kartu su kauniečiu Matu Skučium ir tapo čempionais bei pasipuošė aukso medaliais.

Pasak trenerio, auklėtinis Matas grįžęs iš Vilniaus mielai ateina pasitreniruoti čia, kur kažkada ir pradėjo taip puikiai besitęsiančią stalo tenisininko karjerą.

Bet ne tik buvę auklėtiniai puikiai pasirodo varžybose bei džiugina pergalėmis. Šių metų kovo 29 dieną trys auklėtiniai: Karolis Pundinas, Kairys Domantas  ir Petrošius Justinas dalyvavo Lietuvos stalo teniso VII lygos finalinėse varžybose, kur atstovavo Šilutės sporto mokyklos komandą. Į finalus pateko ir dvi Vilniaus, dvi Kauno, Akmenės, Kelmės, Klaipėdos komandos.

Varžybų eiga

Pirmasis Šilutės komandos susitikimas buvo su Kauno sporto mokyklos auklėtiniais. Po kovos rezultatu 4:2 laimėjo mūsiškiai. Dauguma galvojo, kad komandai iš mažo miestelio nepavyks įveikti kauniečių, bet ta dauguma klydo. O mūsiškiams tik davė stimulo dar labiau stengtis.

Vėliau Šilutės komanda susitiko su Kelmės sportininkais. Juos nesunkiai įveikė 4:0 rezultatu.

Kovoti dėl pirmos vietos Karolis Pundinas, Kairys Domantas ir Petrošius Justinas stojo su Kauno „Pluošto“ komanda. Deja nors treneris Jonas Piekautas tikėjosi pirmos vietos, tai nepavyko įgyvendinti. Jie varžovams nusileido rezultatu 2:4. Abejus taškus komandai pelnė Karolis Pundinas. Pasak jo trenerio tądien Karolis nenusileido nė vienam varžovui ir visus setus laimėjo. Bet Lietuvos stalo teniso VII lygos varžybos yra komandinės varžybos. Tad reikė visų žaidėjų pastangų. Bet antra vietą taip pat manau dar niekam nepakenkė, o tik pastūmėja ateityje siekti čempiono vardo.

Tai tik trys auklėtiniai, kurie gynė Šilutės sporto mokyklos vardą varžybose. Išviso šią sporto šaką lanko 40 mokiniai, kurie yra suskirstyti į dvi grupes. Ir pasak trenerio daugumos jų laukia taip pat neprasti rezultatai ateityje.

 

Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė 2013-04-05

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose