NAUJA SPORTO ŠAKA DŽIUGINA PERGALĖMIS

Tik nuo šių metu rugsėjo, Šilutės sporto mokykloje atsiradusi nauja sporto šaka - dziudo džiugina pergalėmis.

Plungėje vykusiose atvirose dziudo imtynių jaunučių pirmenybėse Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai iškovojo 2 aukso ir 1 sidabro apdovanojimus.

Ant tatamio ėmėsi daugiau nei 100 jaunųjų sportininkų iš visų rajonų, kultivuojančių dziudo imtynes. Tarp jų buvo 12 Šilutės sporto mokyklos trenerio R.Lukošiaus auklėtinių.

60 kg svorio kategorijoje sėkmingiausiai kovojo Rokas Paulikas, iki šiol laimėjęs sidabro medalį Rygoje ir bronzos - Kaune. O Plungėje Rokas nugalėjo 10 varžovų ir iškovojo nugalėtojo taurę.

42 kg svorio kategorijoje į finalą iškopė ir tarpusavyje kovojo šilutiškiai. Julius Vingis buvo stipresnis už treniruočių draugą Roką Venckų: Julius laimėjo pirmąjį aukso medalį, o Rokui atiteko sidabras.

R.Lukošiaus auklėtiniai intensyviai treniruojasi ir ruošiasi dalyvauti Lietuvos dziudo imtynių federacijos vaikų taurės varžybose, kurios lapkritį įvyks Biržuose.