8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Iš Tarptautinio turnyro Vokietijoje parsivežė čempionų taurę

Iš Tarptautinio turnyro Vokietijoje parsivežė čempionų taurę

Balandžio 3 dieną išlydėjom 2001 m. gim. Šilutės sporto mokyklos krepšininkus (treneris Petras Jonikas) į Vokietiją, Liubeko miestą, kur vyko tarptautinis krepšinio turnyras „Twin-City Ball 2013“. Sportininkus išlydėt atėjo tėvai, kurie su nerimu išleido savo atžalas į savaite truksiančia kelionę. Po savaitės, balandžio 9 dieną, krepšininkus pasitiko iškilmingai, kai kurie tėvai net juokavo, kad toks jausmas, kad jie grįžta ne iš turnyro, o iš Europos čempionato. Džiugu, kad šilutiškiai įrodė, kad vis dėlto Lietuva krepšinio šalis. Jie parsivežė čempionų taurę!

Į turnyrą išvyko dešimt krepšininkų:  Ignas Lidžius, Dovydas Rimkus, Matas Vaščyla, Jevgenis Miniotas, Vytenis Ropė, Matas Dobrovolskis, Robertas Miliauskas, Tautvydas Rimkus, Kęstutis Raila ir Ignas Urbonas.

Ši kompanija nesunkiai iškovojo čempionų vardą. Iš viso jie žaidė 4 rungtynes. Pirmosios vyko penktadienį, balandžio 5 dieną, su viena Vokietijos komandų. Ją nesunkiai įveikė 20 taškų skirtumu.

Sekančią diena žaidė dvi rungtynes su dar dviem Vokietijos komandom. Jas taip pat nesunkiai įveikė. Vieną nugalėjo 26 taškų skirtumu, kitą sutriuškino 36 taškais.

Sekmadienį Šilutės sporto mokyklos auklėtinai susitiko finale su dar viena Vokietijos komanda, kurią sutriuškino 46 taškų skirtumu. Pasak jų trenerio Petro Joniko vaikai jau nežiūrėjo į rezultatą, o tiesiog mėgavosi žaidimu bei stebino žiūrovus gražiomis atakomis.

Iš pradžių už Vokietijos komandą žaidžiančių vaikų tėvai palaikė savo atžalas, bet vėliau pamatę gražų šilutiškių žaidimą, negailėjo ovacijų bei pagyrų mūsiškiams. Ne vienas iš tėvų, ar šiaip žiūrovų, buvo priėjęs bei asmeniškai dėkojo mūsų treneriui už tokį gražų auklėtinių žaidimą.

Atrakcijos vaikams

Kaip ir kiekviename tarptautiniame turnyre, taip ir šiame neapsieita be atrakcijų vaikams. Vaikai ėjo žaisti boulingą, vakarais visi norintys galėjo eit į diskoteką. Labai didelį įspūdi paliko invalido vežimėliai. Taip, gal tai ir skamba keistai, ir vaikai panašiai reagavo išgirdę, kad jei nori gali pasivažinėt šia priemone. Dauguma tik žvilgčiojo ir gūžčiojo pečiais. Bet vos vežimėliams įriedėjus į salę, vaikų akys išsprogo ir norinčių išbandyti šia priemonę buvo labai daug. Tai sportiniai invalidų vežimėliai, pritaikinti neįgaliesiems žaisti krepšinį. Vaikams ši atrakcija labai patiko, vėliau buvo sunku juos išlaipinti iš jų.

Taip pat vaikai turėjo ir pažintinę kelionę Liubeko mieste. Tai gražus miestas turintis savas legendas. O bažnyčių, bokštų grožis ne vienam atimtų žadą. Teko ir pasiklysti, bet tai tik dar didesnį įspūdi bei nuostabius prisiminimus paliko jauniesiems krepšininkams.

Smagu ir tai, kad mažieji krepšininkai susirado daug draugų. Su kuriais išsiskyrė nenoriai, bet kaip vaikai sako: „ „Facebook“ visagalis“. Jie dabar ten tapo draugais bei palaiko ryšius. Jiems dar būnat Vokietijoje jų sienos mirgėjo nuo nuotraukų, kaip jie ten smagiai leidžia laiką ir kad turi naujų draugų.

Keturios poros dvynukų

Šilutės sporto mokyklos komandoje yra dvynukai Tautvydas ir Dovydas Rimkai. Ir jie nebuvo vieninteliai šiame turnyre. Pasirodo viename turnyre jų buvo net keturios poros. Trys vaikinų ir viena merginų.  Jie net nusifotografavo bendrai nuotraukai. Tikrai gražus sutapimas.

 

Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė 2013-04-11

 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose