8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Boksininkai parsivežė sidabrą ir bronzą

Boksininkai parsivežė sidabrą ir bronzą

Šių metų balandžio16-20 vyko Lietuvos jaunimo bokso čempionatas Panevėžyje. Jame dalyvavo boksininkai iš Vilniaus, Kauno, Kauno r., Marijampolės, Šiaulių, Šiaulių r., Panevėžio, Kėdainių, Jonavos, Naujosios Akmenės, Pasvalio, Radviliškio, Vilniaus, Klaipėdos, Kretingos, Alytaus, Tauragės ir žinoma Šilutės. Šilutės sporto mokyklą atstovavo trys auklėtiniai. Dviems iš jų pavyko parvežti medalius.

 

Kaip ir suaugusiųjų čempionatuose taip ir jaunimo, boksininkai kovojo 3 raundus po 3 min. tik jaunimas ringe kovojo su šalmais ne taip kaip suaugusieji.

Tomas Vaitkus kovojo 91 kg. svorio kategorijoje. Šis perspektyvus boksininkas mokosi Žemės ūkio mokykloje. Pirmąją kovą jis pradėjo su kauniečių Vytautu Klimavičium, jį įveikęs pirštines ringe surėmė su Kęstu Pastoraičiu (Šiauliai) ir laimėjus šią kovą, Tomo laukė dar viena kova, su buvusių praeitų metų čempionu Ryčiu Sutkum (Panevėžys). Deja Tomui nepavyko įveikti varžovo ir jam atiteko II vietą simbolizuojantis sidabro medalis. 

Komandos draugas Saulius Macijauskas +91 kg. svorio kategorijoje iškovojo III vietą. Šilutės Pamario mokykloje mokinantis, Šilutės sporto mokykloje treniruojantis vaikinas pirmąją kovą laimėjo prieš kaunieti Ovidijų Genusauską. Sauliui pavyko ringę įveikti ir Juozą Podelį (Akmenė), bet deja kauniečio Vytauto Tamošiūno (jis tapo čempionu) pranašumą mūsiškiui teko pripažinti.
 

Dar vienas Vinco Murausko auklėtinis Mantas Milkeris kovojo 64 kg. svorio kategorijoje. Jam pavyko iškovoti tik vieną kovą prieš panevėžietį, sekančia kovą Mantas pralaimėjo prieš Kėdainių boksininką, tad teko susitaikyti su tuo, kad į gimtąjį miestą grįš be medalio.

Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė

2013-04-26