8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Tarptautinis turnyras Maskvoje

Tarptautinis turnyras Maskvoje

Šių metų balandžio 27-28 dienomis Maskvoje vyko tarptautinis dziudo turnyras "Vesenije Nadeždi 2013“. Turnyre dalyvavo virš 1200 sportininkų iš 22 valstybių. Lietuvos komandą atstovavo 3 Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai: Ernestas ir Edvardas Sagalec, Dominykas Šatkus (treneris Rimvydas Lukošius).
 

Pirmą turnyro dieną vyko asmeninės varžybos geriausias rezultatas Ernesto Sagalec. Jis svorio kat. iki 38 kg. liko septintas, iš viso šioje svorio kategorijoje dalyvavo 134 dalyviai. Kiti šilutiškiai po pirmų pralaimėtų kovų pasitraukė iš turnyro.

Antrą dieną vyko komandinės varžybos. Lietuvos komanda Įveikė Vokietijos II komandą ir Kazachstano komandą, dėl patekimo į finalą susitiko su Rusijos komanda, kuriai pralaimėjo.

Dėl trečios vietos kovojo su Vokietijos I komanda, kuriai pralaimėjo minimaliu rezultatu. Lietuvos komanda liko 5, bet taip pat buvo apdovanoti taure ir medaliais. Turnyre dalyvavo sportininkai iš 22 valstybių dalyvių skaičius virš 1200 sportininkų.

Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė 2013-05-10