8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Pavasario krosas

Pavasario krosas

Mūsų mokyklos treneriai Lina Leikuviene ir Stasys Oželis karu su savo auklėtiniais gegužės 3 dieną dalyvavo Lietuvos pavasario kroso čempionate Palangoje, botanikos parke. Šilutės lengvaatlečiai džiaugiasi pasiektu komandiniu rezultatu. Iš 16 rajonų dalyvavusių komandų, mūsiškiai užėmė 7 vietą. Kad komanditinis rezultatas būtu toks, turėjo pasistengti ne vienas bėgikas.

Vaikų grupėje 1000 m. bėgime garbingą II vietą iškovojo trenerio Stasio Oželio auklėtinis Aurimas Bendžius.
 

Tarp mergaičių 1000 m. bėgime ne ką prasčiau pasirodė ir III vietą iškovojo trenerės Linos Leikuvienės auklėtinė  Kristina Jašauskaitė. Pasak trenerės šis jos rezultatas labai pradžiugino bei nustebino ne tik ją pačią, bet visą komandą.

Jaunučių grupėje bėgant 2000 m. vyko labai arši kova tarp visų 34 dalyvių. Prie starto linijos sustojo stipriausi Lietuvos bėgikai. Šioje grupėje startavo ir 3 šilutiškiai: 8 vieta Robertas Petraitis, 11 v. Rimvydas Anukas ir 13 v. Gytis Šumalovas (startavo 34 dalyviai).

Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė 2013-05-10