8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Mūsų auklėtiniai moka boksuotis

Mūsų auklėtiniai moka boksuotis

Trys lie­tu­viai 17 – aja­me tarp­tau­ti­nia­me Al­gir­do Šo­ci­ko var­do bok­so ­tur­ny­re, kuris vyko gegužės 2 - 4 dienomis, sa­vo svo­rio ka­te­go­ri­jo­se iš­plė­šė per­ga­les. Ir trijų boksininkų net du Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai. Dar dviejose, Slovakijoje bei Sovetske vykusiose turnyruose, mūsiškiai pasipuošė medaliais.
 

Tra­di­ciš­kai Kau­no spor­to ha­lė­je vy­ku­sia­me ren­gi­ny­je var­žė­si sep­ty­nių vals­ty­bių spor­ti­nin­kai. Fi­na­linėse kovose bok­si­nin­kai sa­vo meis­triš­ku­mą de­mons­tra­vo aš­tuo­nio­se svo­rio ka­te­go­ri­jo­se. Lie­tu­viai pa­si­ro­dė ka­te­go­ri­jo­se iki 56, iki 60, iki 69, iki 75, iki 81 ir iki 91 kg.
Šilutiškis Edgaras Skurdelis (sv. kat. 60 kg.) pirmąją dieną kovojo su danu Thomas Kristensen ir 17:11 rezultatu Edgaras šventė pergalę.


Antrąją dieną mūsiškis susitiko su Varoslou Sisch. 17:9 tokiu rezultatu Edgaras Skurdelis įveikė savo varžovą iš Baltarusijos.


Finale Šilutės sporto mokyklos auklėtinis ko­vė­si su lat­viu Ar­tioms Ram­lavs. Po trijų raundu po 1,5 min. rezultatu 10:6 pergale bei čempionu vardu džiaugėsi Edgaras Skurdelis.


Iki 75 kg. svorio kategorijoje susitiko du lietuviai. Šilutiškis, šiuo metu mokinantis KKI, Paulius Petronis finale vos kelių taškų skir­tu­mu įveikė varžovą Man­tą Bal­čiaus­ką. Bet tie keli taškai jam atnešė čempiono vardą.

Trečiasis čempiono vardą iškovojęs lietuvis buvo Eimantas Stanionis, jis svorio kategorijoje Iki 69 kg įveikė lietuvaitį Man­tą Pa­lio­nį re­zul­ta­tu 19: 8.
Lietuvos bokso rinktinėje V. Balsys


Lietuvos nacionalinė jaunių bokso rinktinė, kuri ruošiasi Europos ir Pasaulio jaunių bokso čempionatams, 2013 m. balandžio 27-28 d. dalyvavo tarptautiniame jaunių bokso turnyre „OLYMPIJSKE NADEJE“ (Olimpinės Viltys) Komaro mieste, Slovakijoje. Šiame turnyre dalyvavo rintinės iš Čekijos, Slovakijos, Vengrijos, Slovėnijos, Austrijos bei Lietuvos.


Lietuvos bokso rintinę atstovavo 7 sportininkai, tarp jų Lietuvos garbę gynė ir Šilutės sporto mokyklos auklėtinis Vytautas Balsys (treneris Vincas Murauskas).
Šiam boksininkui 66 kg. svorio kategorijoje pavyko iškovoti sidabro medalį, finale teisėju sprendimu, rezultatu 3:2 pranašesnis buvo sportininkas iš Vengrijos.


Balandžio 26-28 dienomis Sovetske vykusiame Tarptautiniame bokso turnyre dar vienam Šilutės sporto mokyklos auklėtiniui pavyko tapti savo svorio kategorijos čempionu.


Vinco Murausko treniruojamas perspektyvus jaunasis boksininkas Julius Pečkys įveikęs tris varžovus pateko į finalą. Kur susitikimą su kaliningradiečių G. Ivanovu užbaigė savo naudai, ir gan ženkliai 11:5 bei pasipuošė aukso medaliu.