8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Boksininkas Lukas Petrauskas išgąsdino varžovą

Boksininkas Lukas Petrauskas išgąsdino varžovą
2013 metų gegužės 9-11 dienomis Pasvalyje vyko Lietuvos rajonų jaunučių (13-14 metų) bokso čempionatas, kuriame dėl čempionų vardo varžėsi 120 jaunųjų boksininkų ir 15 komandų. Šilutės sporto mokyklos jaunieji boksininkai, trenerio Vinco Murausko auklėtiniai,  Julius Pečkys ir  Lukas Petrauskas parsivežė medalius.
   Dar vienas auklėtinis Vytautas Balsys su Lietuvos jaunių rinktine dalyvavo Tarptautinėse varžybose Ukrainoje iš kur taip p at parsivežė medalį.

 

Šilutės SM auklėtinis Julius Pečkys (svorio kategorija iki 36 kg.) ringę pirštines surėmė su Pasvalio garbę ginančiu boksininkų. Taip jau susiklostė, kad teisėjų nebūta objektyvių ir pralaimėjimas skirtas mūsiškiui, nors daugumos nuomone būtent Juliaus ranka turėjo būt iškelta pasibaigus kovai. Na bet, kaip ten bebūtų Julius vis tiek sugebėjo parvežti medalį, bronzos medalį.

Dar vienas perspektyvus boksininkas Lukas Petrauskas boksavosi 50 kg. svorio kategorijoje. Nesunkiai įveikęs varžovą iš Telšių, Lukas laukė finalinės kovos, kuri neįvyko, mat varžovas iš Kėdainių atsisakė kovos. Greičiausiai jo treneris jau matė, kad vis tiek čempionu taps mūsiškis, tad Lukas Petrauskas tapo  savo svorio kategorijos Lietuvos rajonų jaunučių bokso čempionas.
Kartais užtenka šauniai pasirodyti pirmose kovose ir taip išgąsdinti savo varžovą. Šaunuolis Lukai!

Lietuvos bokso rinktinėje ir mūsiškis

Šių metų gegužės 8-13 dienomis Umane (Ukrainoje) vyko tarptautinis bokso turnyras Pergalei didžiajame kare paminėti. Turnyre dalyvavo ir Lietuvos bokso jaunių rinktinė, kurios sudėtyje yra ir Šilutės sporto mokyklos auklėtinis Vytautas Balsys.

Vytautas 66 kg. svorio kategorijoje pirmąją kovą vienbalsiai iškovojo prieš ukrainieti.  

Antroji kova nebuvo tokia lengva ir teko pripažinti pralaimėjimą (3:2) prieš Ukrainos nacionalinės rinktinės atstovą, kuris ir tapo tądien čempionu. O mūsiškis pasipuošė bronzos medaliu.  

Treneris Vincas Murauskas džiaugaisi savo auklėtiniais, tai perspektyvūs boksininkai, pasižymintis geru mąstimu ringe, darbštumu treniruotėse, todėl jei ir toliau šie vaikinai taip dirbs bei sieks savo tikslų, tikrai dar ne kartą garsins Šilutę ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.
 
Taip pat treneris pridūrė, kad mielai laukia visų norinčių sportuoti. Kuo jaunesnis pardėsi tuo didesnė tikimybė, kad daugiau pasieksi.

Norintis sportuoti šią sporto šaką atvykite į Šilutės sporto mokyklą, adresu Gluosnių 13 B arba skambinkite treneriui Vincui Murauskui tel. 8-686-37756.

 

Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė 2013-05-16