8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Pirmas bandymas sėkmingas

Pirmas bandymas sėkmingas

Klaipėdoje gegužės 25 dieną, ne visi šventė Šilutės miesto šventę, būta ir tokių kurie garsino Šilutę už jos ribų. Šilutės sporto mokyklos trenerio Stasio Oželio dvi auklėtinės dalyvavo Klaipėdos jaunių ir jaunimo pirmenybės. Ir pasiekė aukščiausius rezultatus.
 

Aistė Noreikaitė 1996 m. gim. ir komandos draugė Gintarė Kuisytė 1998 m. gim. tądien bėgo 400 m. barjerinį bėgimą. Pasak jų trenerio Stasio Oželio, tai jos darė pirmą kartą. Ir trenerio noras buvo, kad jos be klaidų įveiktų visą distanciją. Bet šioms dviems perspektyvioms sportininkėms pavyko bet tik viską padaryti be klaidų, bet iš iškovoti prizines vietas.

Aistė Noreikaitė 400 m. b/b distanciją įveikė per 1 min. 10 s. ir iškovojo aukso medalį, o Gintarė Kuisytė, atsilikusi vos 0,05 s. nuo komandos draugės, pasipuošė sidabro medaliu.

 

Šilutės sporto mokykla,

Agnė Sakalienė 2013-06-04

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose