8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Čekijoje vykusiame dziudo turnyre net du čempionai

Čekijoje vykusiame dziudo turnyre net du čempionai

Šių metų gegužės 25-26 dienomis Čekijos respublikos Novy Bidžov mieste vyko tarptautinis dziudo turnyras, kuriame dalyvavo Čekijos, Slovakijos, Rumunijos, Lenkijos, Vengrijos ir Lietuvos imtininkai. Į šį turnyrą vyko ir Šilutės sporto mokyklos trenerio Rimvydo Lukošiaus auklėtiniai.
 

Čempionai

Svorio kategorijoje iki 46 kg, čempiono vardą iškovojo Edvardas Sagalec. Komandos draugas Arnas Šikšnius taip pat pasirodė svorio kategorijoje iki 73 kg. geriausiai ir grįžo namo, kaip čempionas.

Kiti komandos draugai čempionais netapo,  bet taip pat pasipuošė medaliai. Svorio kategorijoje iki 55 kg. sidabro medalį iškovojo Marius Rimkus. Trečią vietą, sv. kat. iki 42 kg., iškovojo Ernestas Sagalec,

Turnyre gerai kovojo Uosis Knapkis, kuriam labai mažai pritrūko iki trečios vietos medalio.

 

 Šių metų birželio 1 dieną Kaune vyko tarptautinis dziudo turnyras skirtas trenerio A. Grigoraičio atminimui. Jame dalyvavo 2001m. gim. ir jaunesni sportininkai iš Latvijos, Baltarusijos ir Lietuvos. Šilutės sporto mokyklą atstovavo 5 sportininkai.

Neblogai sekėsi Martynui Bernotui svorio kategorijoje iki 50 kg. Jis po atkaklios kovos finale nežymiai nusileido kauniečiui ir liko antras.

Trečiąsias vietas iškovojo Uosis Knapkis svorio kategorija iki 34 kg ir Marius Rimkus svorio kategorija iki 60 kg.

Edvinas Agintas liko penktas absoliučioje svorio kategorijoje, o Mantui Andriekui pralaimėjus pirmąsias kovas teko pasitraukti iš turnyro.

 

Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė 2013-06-04

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose