8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Vytautui Balsiui lygių nebuvo

Vytautui Balsiui lygių nebuvo

Klaipėdos kruizinių laivų terminale pasibaigusiame 8-ajame tarptautiniame bokso turnyre „Gintarinė pirštinė“ lygių sau neturėjo šilutiškis Vytautas Balsys. Tradiciniame turnyre dalyvavo 47 boksininkai iš Rusijos, Latvijos, Estijos, Lenkijos ir žinoma Lietuvos.

 

Įdomu tai, kad šis turnyras vyko ne Žalgirio sporto rūmuose, kaip visada, o kruizinių laivų terminale. Boksininkai visas tris dienas boksavosi ringe po atviru dangumi.

Šilutės sporto mokyklos trenerio Vinco Murausko auklėtinis Vytautas Balsys gavo pakvietimą sudalyvauti 8-tame tarptautiniame bokso turnyre „Gintarinė pirštinė“ ir visų lūkesčius jis pateisino.

Pirmoje kovoje jis kovojo su Estijos atstovu, varžovą pasiuntęs į du nokdaunus, vienbalsiu teisėjų sprendimu, pergalę džiaugėsi Vytautas.

Antroje kovoje jis ringe, po atviru dangumi, susitiko su latviu. Kadangi latviai neturėjo jaunių boksininko iki 66 kg. tad su mūsiškiu į ringą stojo suaugusiųjų grupei priklausantis Lenkijos atstovas. Ir šią kovą V. Balsys laimėjo, taip pat vienbalsiu teisėjų sprendimu.

Paklausus trenerio Vinco Murausko, kas būtu buvę jei šią kovą Vytautas būtu pralaimėjęs, treneris atsakė trumpai ir aiškiai „mes žinojom, kad ji ją laimės“. Tad įveikęs antrąjį varžovą Šilutės sporto mokyklos auklėtinis stojo į finalinį ringą.

Pasak daugumos, viename gražiausių finalo mūšių, šilutiškis Vytautas Balsys (66 kg.) dar kartą įrodė, kad dalyvauti „Gintarinė pirštinė“ turnyre pakvietimą gavo nebereikamo. Tai vienas iš perspektyviausių jaunųjų šalies boksininkų, kuris taškais pranoko kaimyninės Lenkijos atstovą Cezarį Lagunioneką ir tapo čempionu.

Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė 2013-07-02