8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Tarptautinė dziudo treniruočių stovykla/varžybos Kroatijoje

Tarptautinė dziudo treniruočių stovykla/varžybos Kroatijoje

Šių metų rugpjūčio 17-24 dienomis jau antrą kartą Šilutės dziudo imtininkai vyko į tarptautinę treniruočių stovyklą ir varžybas, kurios rengiamos Selce, kurortiniame miestelyje (Kroatija).Čia susirinko sportininkai iš 15 Europos šalių, pasiruošti ir truputį pailsėti prieš U-21 Europos čempionatą.

 

Stovykloje treniruotes vedė garsūs tatamio meistrai ir savo techniką rodė visų šalių treneriai. Tat sportininkų technikos kraitis pasipildė įvairiais naujais veiksmais. Nuovargį po alinančių treniruočių atpirko skaidri ir šilta Adrijos jūra, taip pat geras oras.

Rugpjūčio 21 dieną vyko turnyras jaunučių grupėje kurioje Uosis Knapkis svorio kategorijoje iki 34 kg. užėmė III vietą.

Broliai pasipuošė vienodais medaliais

Broliai Ernestas Sagalec(42 kg.) ir Edvardas Sagalec (46 kg.) savo svorių kategorijose tapo čempionais.

Dominykas Šatkus  ir Rokas Sadževičius sv. kat. iki 50 kg buvo apdovanoti bronzos medaliais.

Šilutės sporto mokyklos treneris Rimvydas Lukošius labai dėkoja tėveliams kurie, padėjo organizuoti šią kelionę, kuri buvo pilna neišdildomų įspūdžių bei patirties.

 

Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė 2013-09-03