8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Šilutės boksininkai ir toliau puošiasi aukso medaliais

Šilutės boksininkai ir toliau puošiasi aukso medaliais

Boksas Šilutėje populiarus, pasak Šilutės sporto mokyklos bokso trenerio Vinco Murausko, jį lankyti nori įvairaus amžiaus mokinių. Vieni ateina tik tam, kad pramoktu bokso pagrindų, o kiti siekia kuo aukštesnių rezultatų.

Treneris džiaugiasi kiekvieno auklėtinio geru pasirodymu bokso ringe, tad visada stengiasi, kad jo auklėtiniai turėtų kuo daugiau varžybų. O kai, kur benuvažiuotu, pavyksta parsivežti ne vieną auksą... treneris supranta, kad jo pastangos neveltui...

Rugsėjo 13-14 dienomis Vilniuje vyko Baltijos šalių suaugusiųjų čempotas, kuriame dalyvavo Estijos, Latvijos ir dvi Lietuvių komandos.

Už pirmą Lietuvos komandą dalyvavo keturi Šilutiškiai: Viktoras Komkovas (56 kg.), Edgaras Skurdelis (60 kg.), Evaldas Petrauskas (69 kg.) ir Paulius Petronis (75 kg.).

Pirmieji trys tapo savo svorių kategorijų čempionais ir pasipuošė auksu, P. Petroniui atiteko sidabro medalis.

Po finalinių varžybų užsuko ir i draugiškas varžybas

Lietuvos jaunių bokso finalinės žaidynės vyko rugsėjo 17-21 dienomis, Panevėžyje. Į finalines kovas pateko trys šilutiškiai prieš tai laimėje zoninėse varžybose.

Vytautas Balsys 66 kg. pirmą dieną įveikė vilnietį K. Stankovskį, antrąją dieną ringe kovojo su kauniečiu R. Krasnicku ir jį įveikęs tapo čempionu.

Ignas Šmitas svorio kategorijoje 75 kg. ringę bokso pirštines surėmė su V. Krosnickiu ir rezultatu 1:2 mūsiškis nusileido varžovui, kuris vėliau ir tapo čempionu, o mūsiškiui atiteko bronzos medalis.

Tomas Olberkis sv. kat. +80 kg. pirmą dieną įveikė D. Jokšą iš Klaipėdos, antrąją dieną mūsiškis nepasigailėjo ir pasvaliečio D. Šerniaus ir tapo Lietuvos jaunių bokso falinių žaidynių čempionu.

Treneris Vincas Murauskas visada stengiasi, kad jo auklėtiniai turėtu ko daugiau kovų ringę ir įgytu didesnės patirties. Tad vos pasitaikius progai jis sudalyvauja ir įvairuose draugiškose varžybose. Grįždami iš Panevėžio, kur vyko jaunių finalinės bokso varžybos jie užsuko į Pasvalį, kur vyko draugiškos bokso varžybos tarp pasvaliečių ir londoniečių.

Baltas rankšluostis ringę

Jėgas su londoniečiais išbandė ir šilutiškiai. Vytautas Balsys ringę buvo nesustabdomas ir varžovo treneriui nieko neliko, kaip trečiame raunde išmesti baltą rankšluostį, šis gestas reiškia, kad varžovų treneris prašo nutraukti kovą ir pripažįsta varžovo pranašumą.

Ignas Šmitas taip pat neatsiliko nuo komandos draugo ir savo varžovą iš Londono įveikė 3:0 rezultatu.

Tad dar kartą patikrinę savo jėgas ir likę tuo patenkinti jie išvyko namo, savo pergalėmis pasidžiaugti su artimaisiais.

 

Treneris Vincas Murauskas labai dėkingas Šilutės žemės ūkio mokyklai, kad sudaro sąlygas Edgarui Skurdeliui dalyvauti varžybose bei Šilutės Pirmajai gimnazijai, kuri į varžybas išleidžia ir Vytautą Balsį.

Nuėjus į bokso salę negalėjau atitraukti akių nuo mažo berniuko, kuris taip energingai daužė bokso kriaušę su didelėm bokso pirštinėm. Atrodė, kiek jam reikia jėgų įdėti, kad jas nulaikyti, o dar kiek jėgų atiduot smūgiui į kriaušę. Šis gražus ir besišypsantis berniukas, tai penkiametis Nojus Gedvilas. Kuris bokso treniruotes lanko nuo liepos mėnesio ir dar nė vienų nepraleido. Treneris V. Murauskas, didžiuojasi šiuo vaiko užsispyrimu ir noru treniruotis. Na ką auga dar viena bokso žvaigždė!

Treneris V. Murauskas paminėjo, kad laukia visų norinčių sportuoti šią sporto šaką. Ateik, pabandyk, jei patiks pasilik.

Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė, 2013-09-30