8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Irkluotoja V. Rimšaitė parsivežė sidabrą

Irkluotoja V. Rimšaitė parsivežė sidabrą

Rugsėjo 20 dieną Trakuose vyko 2013 metų Lietuvos b/k irklavimo moksleivių pirmenybės, kuriuose dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos trenerių Bronislavos Bartušienės ir Nedo Bartušio auklėtiniai. Varžybos vyko vienviete ir dviviete baidare ir tik 500 m. distancijoje.

 

Sidabras merginai

Į moksleivių pirmenybės vyko 13 sporto mokyklos auklėtiniai (dvi mergaitės ir vienuolika berniukų) ir tik vienai Viktorijai Rimšaitei pavyko parsivežti medalį, ji finale, vienviete baidare, 500 m. distanciją finišavo antra ir pasipuošė antrą vietą simbolizuojančiu sidabro medaliu.

Trys dvivietės baidarės

Trim dvivietėm baidarėm 500 m. distancijoje dalyvavo šie duetai: Lukas Mažonas ir Robertas Jankauskas, Nedas Andrijauskis ir Tomas Jurkevičius, Deividas Knoraitis ir Justas Rušlys. Visiems jiems pavyko patekti į finalinius plaukimus, bet prizinių vietų užimt nepavyko. Pirmasis duetas finišavo penkti, antrasis –šešti, trečiasis -septinti.

Tadas Čižauskas pateko į labai stiprų pusfinalį ir jame finišavo trečias. Į finalą patenka tik pirmą ir antrą vietas iškovoję pusfinalyje irkluotojai, tad bendroje įskaitoje Tadas liko dešimtas.

Pasak trenerės B. Bartušienės 500 m. distanciją yra nestandartinė, jos auklėtiniai pratę plaukti 200 m. distancijas, tad šios varžybos buvo tikras jėgų išbandymas ir auklėtinių pasirodymais ji džiaugiasi.

Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė 2013-09-30