8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Šilutės sporto mokykla tarp geriausiųjų

Šilutės sporto mokykla tarp geriausiųjų

Gruodžio 3 d. Vilniaus viešbutyje „Karolina“ įvyko iškilmingas 2007 m. Lietuvos jaunučių ir jaunimo sporto žaidynių uždarymas. Pagerbti ir apdovanoti geriausiųjų - nugalėtojų ir prizininkų kompleksinėje miestų ir rajonų, savivaldybių, apskričių, sporto mokymo įstaigų ir klubų įskaitose - atvyko ne tik Lietuvos sporto vadovai, bet ir Lietuvos Respublikos Seimo, Lietuvos Respublikos Vyriausybės, Švietimo ir mokslo ministerijos vadovai ir atstovai.

2007 m. Lietuvos jaunučių ir jaunimo sporto žaidynėse iš viso dalyvavo 35 tūkst. sportininkų, finaliniame jų etape - per 12 tūkst. sportininkų (jaunučių - 6747, jaunimo - 5272). Jie išbandė jėgas 20 sporto šakų varžybose. Žaidynėse dalyvavo visų Lietuvos miestų ir rajonų atstovai, tik jau tradiciški išskyrus Rietavo sportininkus.

Šilutės sporto mokykla tradiciškai tarp geriausiųjų. Žaidynėse, kurios prasidėjo gegužės ir baigėsi spalio mėnesį, rajono ir mokyklos garbę gynė 155 mokyklos auklėtiniai. Jaunučių amžiaus grupė varžėsi 6-iuose sporto šakų (baidarių irklavimo, bokso, lengvosios atletikos, sunkiosios atletikos, krepšinio, futbolo) varžybose, o jaunimas 7-iuose sporto šakų (baidarių irklavimo, bokso, lengvosios atletikos, sunkiosios atletikos,  krepšinio, futbolo, stalo teniso) varžybose.

Puikiai pasirodė visų minėtų sporto šakų mokyklos sportininkai. Šilutės sporto mokyklos jaunučių rinktinė surinko 3080 taškų, jaunimas 2665 taškus ir nedaug nusileisdami Šiaulių rajonui iškovojo II-asias vietas tarp Žemaitijos zonos sporto mokyklų. Aplenkti Telšių, Mažeikių, Klaipėdos, Kelmės, Plungės, Tauragės, Šilalės, bei kiti rajonai.

Suskaičiavus visų Lietuvos rajonų sporto mokymo įstaigų, kurių buvo net 54 rezultatus, Šilutės sporto mokykla užėmė V - ąją vietą į priekį praleisdama tik Marijampolės r. (I v.), Utenos r. (II v.), Kauno r. (III v.), Šiaulių r. (IV v.). Šilutės sporto mokyklai buvo įteiktos taurės ir diplomai. Mokyklos direktoriui Aivarui Lileikiui ir metodininkei Loretai Stančiauskienei įteikti medaliai ir diplomai.

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose