8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

M. Jankaus pagrindinė mokykla po ilgos pertraukos vėl pirma

M. Jankaus pagrindinė mokykla po ilgos pertraukos vėl pirma

Rugsėjo 24 dieną13:00 val. prie Šilutės miesto stadiono miškelio vykti Šilutės rajono mokinių rudens kroso varžybos, kurias organizuoja Šilutės sporto mokykla. Jas įgyvendinti buvo paskirti lengvosios atletikos treneriai Stasys Oželis ir Lina Leikuvienė. Tarp gimnazijų/vidurinių mokyklų geriausiai pasirodė Ž. Naumiestis, o tarp pagrindinių mokyklų - M. Jankus.

 

Šių varžybų tikslas populiarinti bėgimą moksleivių tarpe bei išsiaiškinti pajėgiausius rajono bėgikus. Varžybose galėjo dalyvauti rajono bendrojo ugdymo mokyklų komandos, kurių sudėtyje gali būti 15 dalyvių.

Rudens kroso varžybose buvo 4 grupės: I gr. – jauniai 1996 m. gim. ir vyresni (merginos bėgo 1000 m., vaikinai – 2000 m), II gr. – jauniai 1997-98 m. gim. ((merginos bėgo 1000 m., vaikinai – 1500 m.), II gr. jaunučiai 1999-2000 m. gim. (merginos bėgo 500 m., vaikinai – 1000 m.) ir IV gr. vaikai 2001-2002 m. gim. (mergaitės -500 m., berniukai – 1000 m.)

Šilutės rajono mokinių rudens kroso varžybose dalyvavo 15 bendrojo ugdymo mokyklų: Ž. Naumiesčio, Švėkšnos „Saulės“, Šilutės Pirmoji, Vydūno, Vainuto gimnazijos, Šilutės M. Jankaus, Pamario, Katyčių, Saugų, Usėnų, Traksėdžių, Vikyčių pagrindinės mokyklos ir Kintų vidurinė mokykla.

Varžybų prizininkai

Pačių mažiausiųjų IV grupėje tarp mergaičių greičiausia buvo B. Kalvaitytė (Pamarys), antra finišavo E. Saudargaitė (Pamarys), trečia – J. Baciūtė (Traksėdžiai). Berniukų grupėje: I – K Graužinis (Kintai), II – L. Jucevičius (Katyčiai), III- P. Ablingos (Kintai).

III grupėje greičiausia buvo M. Jankaus pagrindinės mokyklos atstovė K. Janušauskaitė, antra – G. Kurmytė (Ž. Naumiestis), trečia – L. Kaktaitė (Švėkšna). Berniukų rezultatai: R. Anukas – I v. (M. Jankus), J. Tubutis – II v. (Pamarys) ir A. Bendžius III v. (Ž. Naumiestis).

II grupėje, kur varžėsi 1997-1998 m. merginos pirma 1000 m. išbėgo Pirmosios gimnazijos mokinė G. Kuisytė, antra tos pačios gimnazijos mokinė A. Ambrulaitytė, trečia finišą kirto kintiškė J. Mažonaitė. Tarp berniukų greičiausias taip pat buvo Pirmosios gimnazijos atstovas R. Petraitis, antra ir trečia vietas pasidalino švėkšniškiai P. Klumbys ir G. Lekinius.

I grupėje, kur rungėsi vyriausi bėgikai Ž. Naumiesčio gimnazistė L. Miklovytė merginų grupėje buvo greičiausia ir finišavo pirma, antra – A. Noreikaitė (Pirmoji gimnazija), trečia – L. Tunylaitė (Kintai). Benriukų grupėje greičiausias švėkšniškis D. Budvytis, antras Ž. Naumiesčio gimnazistas E. Ciparis ir trečias kintiškis V. Drungilas.

Medaliai ir diplomai šauniausiems

Visi mokiniai, užėmę prizines vietas, buvo apdovanoti medaliais ir diplomais. Vaikai džiaugėsi, o treneriai/mokytojai trypė vietoje nekantraudami sužinoti, kokie yra komandiniai rezultatai. Kas šiemet tapo rajono mokyklų rudens kroso varžybose šauniausi.

Komandiniai rezultatai

Suskaičiavus ir susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad 2013 m. rajono mokyklų rudens kroso varžybose tarp gimnazijų ir vidurinių mokyklų pirmąją vietą, surinkusi 175 taškus, iškovojo Ž. Naumiesčio gimnazija, antri, vos vienu tašku mažiau surinkusi (174 tšk.), Švėkšnos „Saulės“ gimnazija, trečia vieta atiteko Kintų vidurinei mokyklai (170 tšk.)

Tarp pagrindinių mokyklų šauniausiai pasirodė Šilutės M. Jankaus pradinė mokykla surinkusi 162 tšk., antri liko Šilutės Pamarip gar. Mok. (154 tšk.) ir treti – Katyčių pagr. mok. (105 tšk.)

Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė 2013-09-30