8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

„Šilutės ruduo 2013“ krepšinio turnyre triumfavo šeimininkai

„Šilutės ruduo 2013“ krepšinio turnyre triumfavo šeimininkai

Spalio 6 dieną Šilutės sporto mokykla organizavo krepšinio turnyrą „Šilutės ruduo 2013“. Jame dalyvavo keturios komandos: Plungės „SRC-Žemaitukai“, Klaipėdos V. Knašiaus KM ir dvi Šilutės sporto mokyklos komandos. Tądien stipriausia buvo viena iš mūsiškių komanda, kuri nusileido tik vienai komandai iš Klaipėdos ir pasipuošė auksinais medaliais.

 

Turnyras prasidėjo 10:00 val. ryto, jis buvo vykdomos ratu sistema ir buvo žaidžiama keturi kėliniai po 8 min. vėliau vyko tritaškių bei baudų konkursai.

 

Pasak mokyklos direktoriaus Aivaro Lileikio, šio turnyro tikslas populiarinti krepšinį mokinių tarpe, taip pat tai neblogas apšilimas visoms komandoms prieš prasidedant Moksleivių Krepšinio Lygos čempionatams.

 

Sirgalių teigimu labais magu, kad turnyre dalyvauja dvi Šilutės sporto mokyklos komandos, nes tada yra daugia varžybų, kur gali palaikyti saviškius, tik va tarpusavio kova tai jau dilema.

 

Šilutiškių susitikimas

Pirmąsias varžybas pradėjo Šilutės SM I komanda (2000 m. gim.) ir Šilutės SM II komanda (2001 m. gim.). Jų dvikovos visi labai laukė, tad salėję susirinko nemažai sirgalių.

 

Pirmasis kėlinys pasibaigė 17:16, jaunųjų Šilutės II komandos krepšininkų naudai (treneris Petras Jonikas).

Antrasis kėlinys taip pat jaunųjų krepšininkų naudai, jie net padidino persvarą iki 4 taškų (35:31). Prie tokio rezultato labai prisidėjo E. Miniotas (Nr.14) jis antrame kėlinyje pelnė 16 taškų, o bendras komandos kraitis 18 tšk.. Bet vienas laukia ne karys. Tad trečiam kėliny, supykę A. Rauluševičiaus auklėtiniai, pakeitė visą žaidimų eigą. Po trijų kėlinių rezultatu 42:51, jau pirmavo 2000 m. gim. Šilutės SM I komanda.

 

Jaunieji krepšininkai bandė vytis, bet po finalinės sirenos rezultatu 53:60, pergalės šokį šoko Šilutės SM I komanda.

 

Klaipėdos V. Knašiaus KM ir Plungės „SRC-Žemiatukai“ susitikimas baigėsi plungiškių naudai.

 

Šilutės SM I komanda (2000 m. gim.) įveikė Plungės „SRC-Žemaitukai“ ir džiaugėsi dar viena pergale.

 

Antroji Šilutės komanda (2001 m. gim.) rungtynėse su Klaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokykla, turėjo pripažinti svečių pranašumą.

 

Kiek pailsėję 2001 m. gim. Šilutės SM krepšiniai stojo į kova su Plungės „SRC-Žemaitukai“. Ar nuovargis, ar metų skirtumas jauniesiems šilutiškiams neleido iškovoti pergalės prieš plungiškius ir teko pripažinti jų pranašumą.

 

Paskutinėse turnyro rungtynėse susitiko Šilutės SM I komanda (2000 m. gim) ir Klaipėdos V. Knašiaus KM. Daug jėgų kainavusi kova ir po finalinės sirenos trim taškais buvo daugiau įmetė klaipėdiečiai. Tad šilutiškiams teko pripažinti svečių pranašumą.

 

Po turnyro buvo suskaičiuoti rezultatai ir paaiškėjo kad krepšinio turnyro „Šilutės ruduo 2013“ nugalėtojais tapo Šilutės SM I komanda, treneris A. Rauluševičius. Antri Plungės „SRC-Žemaitukai“, treneris E. Timofėjavas, Treti – Klaipėdos V. Knašiaus KM mokykla, treneris J. Bražas ir ketvirta – Šilutės SM II komanda, treneris Petras Jonikas.

 

Tritaškiai ir baudos

Turnyro metu buvo skirta pertraukėlė, kad išsiaiškintumėm kuriam komandos žaidėjų tądien geriausiai sekasi mesti tolimus metimus bei baudas.

 

Tritaškių ir baudų mėtimo konkurse galėjo dalyvauti po du atstovus iš kiekvienos komandos. Gaila, bet mūsiškiams pirmų vietų užimti nepavyko, bet ir antrais būti neblogai. Tritaškių mėtimo konkurse antrą vietą užėmė Dovydas Rimkus, baudų - II vieta atiteko Jevgenijui Miniotai.

 

Naudingiausias Šilutės SM I komandoje (2000 m. gim.) pripažintas Dovydas Vėlyvis. Jis rungtynėse šauniai kovojo dėl atšokusių kamuolių tiek po varžovu krepšiu, tik po savuoju. Taip pat atliko daug gražių prasiveržimu bei pelnė nemažai taškų savo komandai.

 

Šilutės SM II komandoje (2001 m. gim.) naudingiausiu pripažintas Robertas Miliauskas, kuris pasak trenerio Petro Joniko yra padaręs didelę pažanga ir rungtynėse atliko ne viena gražų perdavimą, metimą bei atkovojo nemažai kamuolių.

 

Daugiau nuotraukų galite pamatyti:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.718573121489744.1073741830.178011342212594&type=1

 

Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė 2013-10-07