8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

DZIUDO IMTYNININKAI PARSIVEŽĖ NET TRIS AUKSO MEDALIUS

DZIUDO IMTYNININKAI PARSIVEŽĖ NET TRIS AUKSO MEDALIUS

Šių m. spalio 13 d. Plungėje vyko dziudo turnyras "Auksinis ruduo" . Jame dalyvavo sportininkai iš Lietuvos miestų, taip pat ir Šilutės sporto mokyklos trenerio Rimvydo Lukošiaus auklėtiniai.

 

Pasak trenerio turnyre jiems sekėsi visai neblogai. Pavyko parsivežti įvairiaspalvių medalių.

Aukso medaliais pasipuošė net trys sporto mokyklos auklėtiniai, tai Uosis Knapkis, kursis svorio kategorijoje iki 34 kg. įveikė visus savo varžovus. Ernestas Sagalec, kuris svorio kat. iki 42 kg. tai pat nenusileido jokiam varžovui bei 50 kg Edvardas Sagalec sv. kat. iki 50 kg. buvo neįveikiamas.

Trečiąsias vietas iškovojo svorio kat. iki 50 kg. Dominykas Šatkus ir svorio kat. virš 50 kg. Marius Rimkus.

Taip pat diplomais buvo apdovanoti sportininkai užėmę penktąsias vietas, kuriems tik truputį pritrūko iki medalių: svorio kat. iki 50 kg. Rokas Radzevičius, kuris dėl medalio kovojo su savo treniruočių draugu Dominyku Šatkum, bet tądien Dominykas jis buvo pranašesnis.

Šis turnyras buvo geras jėgų patikrinimas prieš sekančią savaitę vyksiantį turnyrą Lenkijoje.

 

Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė 2013-10-08