8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Šilutės boksininkų pasiekimai spalio mėnesį

Šilutės boksininkų pasiekimai spalio mėnesį

Kaune spalio 9-13 dienomis vyko 5-asis tarptautinis Ričardo Tamulio vardo jaunių bokso turnyras, kuriame jėgas išmėgino 64 atletai iš Suomijos, Rusijos, Lenkijos, Latvijos, Estijos bei žinoma Lietuvos. Lietuvos garbę gynė perspektyvūs Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, treniruojami V. Murausko, Vytautas Balsys ir Tomas Olberkis. Vytautas dar sudalyvavo tarptautiniame jaunių bokso turnyre. O du šilutiškiai Edgaras Skurdelsi ir Evaldas Petrauskas Lietuvos garbę gynė Pasaulio suaugusiųjų bokso čempionate.

 

Vytautas Balsys kovojo 66 kg. svorio grupėje. Pirmąją kovą jis turėjo su latviu, kurią vienbalsių teisėjų sprendimu laimėjo Vytautas (3:0).

Antrąją kovą Vytautas turėjo taip pat prieš lenką. Ar pasimokęs iš savo tautiečio ar šiaip nebeatlaikęs Vytauto smūgių jis II raunde neberodė noro kovoti, tad šilutiškis aiškia persvarą, jau antrame raunde, laimėjo antrąją kovą.

Finalinė kova

Finalinėje kovojo susitiko du lietuviai panevėžietis Augustas  Beliūnas ir šilutiškis Vytautas Balsys.
Vytautas laikėsi savo ir įveikęs varžovą 3:0 rezultatu džiaugėsi čempiono vardu.

Komandos draugas Tomas Olberkis sv. kategorijoje +81 kg. pirmoje kovojo susitiko su latviu ir aiškia persvarą jau pirmame raunde iš ringo išėjo su pergalę. Antroje kovoje vėl susitiko su Latvijos atstovu, deja su juo reikėjo kovoti gan rimtai ir po trijų raundu po 2 min. teisėjo sprendimu, rezultatu 1:2 pranašesnis buvo varžovas, o Tomui atiteko bronzos medalis.

Balsys iš turnyro grįžo su glebiu dovanų

Čekijoje spalio 24-28 dienomis vyko tarptautinis jaunių bokso turnyras, kuriame dalyvavo ir Vytautas Balsys. Jis svorio kategorijoje 66 kg. pirmoje rezultatu 3:0 įveikė Vengrijos atstovą.

Antroje kovoje Vytautas susitiko su čeku ir jau pirmame raunde aiškia persvara laimėjo. Už šią pergalę jis buvo apdovanotas aukso medaliu, taure, bokso pirštinėmis bei kitais vertingais prizais.

Lapkričio 9 dieną Vytautas Balsys išskrenda į Rusiją (Anapa), kur vyks jaunių Europos bokso čempionatas. Lauksime Vytauto su medaliu!

Suaugusiųjų boksas

Pasaulio suaugusiųjų bokso čempionate, kuris vyko Almatoje (Kazachstanas) ringę pirštines surėmė su varžovais ir šilutiškis Edgaras Skurdelis. Jo svorio kategorijoje 60 kg. dalyvavo iš viso 46 boksininkai.

Pirmoje kovoje Edgaras susitiko su škotu Charies Flynn ir rezultatu 3:0 pergalę šventė mūsiškis.

Antroje kovoje Edgaras rezultatu 0:3 nusileido Europos pirmenybių vicečempionui Miklošui Vargai iš Vengrijos.

Evaldas Petrauskas (64 kg, 55 dalyviai) 3:0 laimėjo prieš tailandietį Wuttichai Masuką ir pateko į aštuntfinalį, kuriame susitiko su moldavu Dmitrijumi Galagotu ir rezultatu 0:3 laimėjo dar vieną kovą.

Trečioji kova vyko su Brazilijos atstovu. Pirmus du raundus laimėjo Evaldas Petrauskas, o trečią raudą slovakų teisėjas taškus paskirtė taip 8:10, mūsiškio nenaudai. Toks teisėjo sprendimas nulėmė Petrausko pralaimėjimą bei teko Evaldui namo grįžti be medalio.

Šilutės sporto mokykla,

Agnė Sakalienė 2013-11-04