8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Svarsčių kilnojimo varžybos

Svarsčių kilnojimo varžybos

Rajono bendrojo ugdymo mokyklų svarsčių kilnojimo varžybos vyko gruodžio 10 dieną. Palyginus su pernai, dalyvavusių buvo mažiau, bet pačios varžybos praėjo sklandžiai kuo ir džiaugėsi organizatorė Šilutės sporto mokykla.


Jauniausiųjų 53 kg. svorio kategorijoje pirmą vietą iškovojo M. Jankaus pagr. mok. mokinys Justas Raspaliauskas, II vieta atiteko Pamario pagrindinės mokyklos mokiniui Ramūnui Šteiniui.

58 kg. sv. kat. varžėsi trys mokiniai: I v. Rokas Radavičius (Pamarys), II – Lukas Kordušas (Pamarys), III – Fvidas Burzdžius (Jaunimo mok.).
63 kg. svorio kategorijoje I vietą iškovojo vainutiškis Justinas Pietoronis, II – Martynas Jurgaitis (M. Jankaus).

68 kg, sv. kat. dalyvavo tik vienas Valentinas Kurlinkus jam ir atiteko pirmoji vieta, nes neturėjo su kuo konkuruoti. 73 kg. sv. kategorijoje dalyvavo 5 giros kilnotojai pirmas tris vietas pasidalino vainutiškiai: I vieta Ri
čardas Kavaliauskas, II – Mindaugas Lileikis, III – Karolis Mockus. 78 kg. iš penkių stipriausi buvo Pirmos gimnazijos mokiniai Vilius Saulevičius (I v.) ir Dovydas Pranckevičius (II v.) bei vainutiškis Tadas Kurlinkus (III v.). Sv. kategorijoje iki 85 kg. I vieta Edvinui Kurlinkui (Vainutas), II v – Tadui Čižauskui (Pirma gim.).

Svorio kat. 85+kg. pirma vieta atiteko Vainuto atstovui Pauliui Ežerinskiui, II – Pirmos gimnazijos atstovui Šarūnui Dulkiui bei III – Vydūniečiui Simonui Bataičiui.