8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

IŠ TARPTAUTINIO DZIUDO TURNYRO VISI GRĮŽO SU MEDALIAIS

IŠ TARPTAUTINIO DZIUDO TURNYRO VISI GRĮŽO SU MEDALIAIS

Šių metų gruodžio 14 d. Kaune vyko tarptautinis dziudo turnyras, kurį organizavo dziudo klubas DANAS. Turnyras sutapo su klubo dvidešimties metų jubiliejumi tai šia proga buvo apdovanoti praeityje klubą ir Lietuvą garsinę sportininkai.

 

Šiame turnyre dalyvavo 3 Šilutės dziudo klubo KUMIKATA imtynininkai, visiems sekėsi neblogai. Svorio kategorijoje iki 27 kg III vietą iškovojo Arnas Naujokas ir svorio kategorijoje iki 55 kg Aleksas Statkus, jam šios varžybos buvo pirmosios.

Svorio kategorijoje iki 60 kg II vietą užėmė Marius Rimkus, kuriam labai nedaug trūko iki čempiono titulo.

Sekantį savaitgalį vyks Kalėdinis turnyras Plungėje, kuriame startuos beveik visų amžiaus grupių sportininkai.

 

Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė 2014-01-06