8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Sparnuotos statulėlės ir žvaigždės geriausiems.

Sparnuotos statulėlės ir žvaigždės geriausiems.

Pagerbti ir apdovanoti 2007m. geriausi ir perspektyviausi Sporto mokyklos auklėtiniai, jų treneriai. Sportininkams įteiktos sparnuotos statulėlės ir simbolinės žvaigždės tarsi simbolizuojančios tolimesnį jų skrydį garbingų sporto rezultatų link, taip pat Švietimo skyriaus vedėjo J. Bendžiaus padėkos raštai. Juos pelnė įvairaus amžiaus Lietuvos rinktinių nariai, respublikinių varžybų nugalėtojai ir prizininkai:
 

  • sunkiaatlečiai M. Mickevičius, A. Trajanauskas, R. Trajanauskas, T. Li-čin-chai, R. Cibauskas,
  • baidarių irkluotojai B. Lukoševičius, I. Baužaitė, E. Golubovskytė, A. Rauktys, L. Šadbaraitė, G. Urbonaitė, T. Šeršen,
  • boksininkai D. Dzimisevičius, M. Milkeris, L. Mielius, L. Kniukšta, K. Kondrotas, T. Olberkis, A. Skurdelis,
  • lengvaatlečiai G. Lensbergaitė, Ž. Kurlianskas, U. Toleikytė, J. Šulcaitė, K. Vilčiauskas,
  • stalo tenisininkas M. Vilkas.


Padėkota treneriams L. Čičirkai, L. Li-čin-chai (sunkioji atletika), B. Bartušienei, N. Bartušiui (irklavimas), V. Murauskui (boksas), S. Oželiui, M. Urmulevičiui, M. J. Jazbučiui (lengvoji atletika), K. Šerniui, A. Rauluševičiui (krepšinis), J. Piekautui (stalo tenisas).

Geriausi krepšininkai: R. Bražas, M. Barauskas, K. Jakas, M. Jazbutis, L. Eglinskas, T. Pileckas, D. Pukis, V. Pukis, K. Mačijauskas, E. Ramanauskas, R. Subačius su treneriu K. Šerniumi ir mokyklos direktoriumi A. Lileikiu.

Geriausius sporto mokyklos sportininkus ir jų trenerius sveikino rajono meras V. Pozingis, vicemeras J. Jaunius ir švietimo skyriaus vedėjas J. Bendžius.

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose