8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Lengvaatlečiai parsivežė septynis aukso medalius

Lengvaatlečiai parsivežė septynis aukso medalius

nugalėtojai ir prizininkai, iš kairės: Justė Šertvytytė, Gintarė Kuisytė, Robertas Petraitis, Giedrė Vytuvytė, Aistė Noreikaitė, Ernestas Ruslys ir Deimantas Čiupinas.

 

Sausio 17-18 dienomis Panevėžyje vyko Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybės. Dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, kuriuos treniruoja Lina Leikuvienė ir Stasys Oželis. Kaip komanda Šilutės SM tarp 37 komandų užėmė III vietą jaunių grupėje. Jaunimo grupėje iš 37 komandų užėmė XVIII vietą.

60 metrų bėgimo rungtyje skirtoje jaunėms Giedrė Vytuvytė, treniruojama Stasio Oželio, tarp 37 dalyvių buvo greičiausia ir pasipuošė auksiniu medaliu. Giedrei taip pat puikiai sekėsi ir trišuolio rungtyje, ji tapo pirmos vietos laimėtoja.

Dar vienam S. Oželio auklėtiniui Ernestui Rūsliui puikiai sekėsi 60 m. barjeriniame bėgime jaunių grupė. Jam finišą pavyko kirsti antram ir pasipuošė sidabriniu medaliu.

Sidabru taip pat pasipuošė ir Linos Leikuvienės auklėtinė Justė Šertvytytė, kuri 3 kg. rutulį nustūmė 11,98 m.

Bronzinis jaunimas

600 m. bėgimo rungtyje jaunė Gintarė Kuisytė (treneris S. Oželis) iš 12 dalyvių finišą kirto trečia. Jaunuolių grupėje 600 m. bėgime trečią vietą užėmė ir Aistė Noreikaitė.

Trečią vieta užėmė ir Robertas Petraitis 1000 m. bėgimo rungtyje, trenerė Lina Leikuvienė.

Be medalių, bet neprasčiausi

Kai kuriems iškovoti medalius pritrūko sportinės sėkmės. Robertas Petraitis 600 m. bėgime (jauniams) - IV vieta, Ginatė Kuisytė 1000 m. bėgime (jaunėms) - IV vieta, Gytis Šumalovas 2000 m. kliūtiniame bėgime (jauniams) - IV vieta. 60 m. bėgime jaunuoliams Dovydas Pranckevičius finišavo penktas. Deimantas Čiupinas 60 m. bėgime jaunimas finišą kirto šeštas.

Telšiai ir Šilute tapo viena komanda

4x2000 m. estafetinio bėgimo rungtis skirta juaniams ir jaunuoliams. Šilutės SM šiai estafetei savo komandos nebuvo subūrusi, tad trenerio Stasio Oželio auklėtinis Deimantas Čiupinas šioje rungtyje dalyvavo kartu su Telšių sportininkais. Ir jiems pavyko pasirodyti geriausiai. Finišą kirto pirmi ir pasipuošė aukso medaliais.

Šilutės sporto moktkla 

Agnė Sakalienė 2014-01-23