8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Jokūbas Tubutis 600 m. distancijoje greičiausias Lietuvoje

Jokūbas Tubutis 600 m. distancijoje greičiausias Lietuvoje

Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai lydimi trenerės Linos Leikuvienės sausio 25 dieną vyko į Vilnių, kur dalyvavo šalies jaunučių (14-15 m.) lengvosios atletikos finalinėse žiemos pirmenybėse tarp kitų 37 rajono komandų. Bendroje įskaitoje Šilutės sporto mokyklos komanda užėmė 3 vietą, surinkusi 142 taškus. Iš Vilniaus parsivežtas ir čempiono titulas.

Kad patekti į finalines pirmenybes treneriai Lina Leikuvienė, Stasys Oželis ir Medardas Urmulevičius kartu su savo auklėtiniais turėjo gerai pasirodyti zonos varžybose Klaipėdoje. Tai jiems pavyko padaryti, tad galimybė varžytis su Lietuvos geriausiais lengvaatlečiais buvo suteikta ir mūsiškiams.

Finalinės pirmenybės vyko Vilniaus lengvosios atletikos manieže, kur dalyvavo 37 komandos. Geriausiai pasirodė Kėdainių jaunučiai (199 taškai). Antrą vietą užėmė Marijampolės rinktinė (161 taškai), treti liko šilutiškiai surinkę 142 taškus.

Jokūbas Tubutis nustebino trenerę

Trenerės Linos Leikuvienės auklėtinis Jokūbas Tubutis greičiausiai nubėgo 600 metrus (1:31, 86) ir tapo Lietuvos jaunučių čempionas bei pasipuošė auksiniu medaliu.

Pasak trenerės L. Leikuvienės, ji nelabai tikėjosi tokio puikaus rezultato, nes Jokūbas pas ją treniruojasi vos 4 mėnesius. Be sporto jis taip pat dar lanko muzikos mokyklą, tad veiklos jam tikrai netrūksta. Bet J. Tubutis labai gabus vaikas, treniruotėse dirba nuoširdžiai. besąligiškai pasitiki trenere bei jos klauso. Trenerė labai dėkinga Pamario pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojui Alfonsui Malinauskui, kuris ir pastebėjo Jokūbą bei supažindino su juo.

Sidabro medaliu apdovanotas Rimvydas Anukas (treneris S. Oželis), 1000 m. distanciją įveikęs per 2:56,0. Dar vienas auklėtinis Aurimas Bendžius, pirmą kartą lenktyniavęs 1000 m. distancijoje su kliūtimis, liko ketvirtas (3:10,01).

Šilutės sporto mokyklos auklėtinis Džordanas Kinčius (treneris M. Urmulevičius) į namus parsivežė bronzos medalį. Džordanas nušoko į tolį 5,50 m.

Trenerės Linos Leikuvienės trišuolininkė Kristina Jašauskaitė varžėsi su metais vyresnėmis konkurentėmis ir nušokus 10,26 m. užėmė ketvirtą vietą. Ji pagerino savo asmeninį rezultatą net 20 cm. pasak trenerės Kristina perspektyvi mergaitė, turinti tikro sportininko charakterį, o trišuolį ji tik šiemet pradėjo šokinėti.

L. Leikuvienė neslepia džiaugsmo, kad šiais metais ją supa nuostabi auklėtinių kompaniją. Visi vaikai puikiai lanko treniruotes, kuriuose vyrauja linksma atmosfera, vieni kitus paerzina, pasiunta, kartais trenerę panervina, bet dirba, o varžybose labai vieni kitus palaiko. Teneria neslepia, kad į kiekvieną savo treniruotę einu su malonumu, o pergalių ateityje turėtų tik daugėti...

 

Agnė SAKALIENĖ 2014-01-31

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose