8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Bronziniai imtynininkai

Bronziniai imtynininkai

Šių metų vasario 14 dieną, Kaune vyko U-21 Lietuvos dziudo čempionatas, kuriame dalyvavo keturi Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai. Vasario 15 dieną Taline vyko didelis tarptautinis dziudo turnyras (TALIN JUDO CUP 2014 ) iš kurio parsivežta du bronzos medaliai.

Rokas Paulikas 81 kg. svorio kategorijoje iškovojo 3 vietą pralaimėjęs tik čempionui M. Lukoševičiui. Mantas Juknius užėmė 5 vietą, Tomas Šuldiakovas 9 vietą.

Merginų grupėje Evelina Sagalėcaitė liko 7 vietoje.

Sekančią dieną vasario 15 Taline vyko didelis tarptautinis dziudo turnyras (TALIN JUDO CUP 2014 ), kuriame dalyvavo Edvardas ir Ernestas Sagalec savo svorio kategorijose iškovojo trečiąsias vietas.

Turnyre dalyvavo 600 sportininkų iš 8 šalių. Sekantį savaitgalį vyks tarptautinis dziudo turnyras Alytuje, kuriame planuojame dalyvauti, nes po turnyro vyks treniruočių stovykla ir pasak trenerio Rimvydo Lukošiaus, tai geras pasiruošimas sekančiam varžybų etapui.

 

Šilutės sporto mokykla,

Agnė Sakalienė

2014-02-20